Mercedes-benz ML w164

0 LEK

Shitet nga: Andi 27 Jan 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Modeli
ML 350
Shitet Mercedes-benz ML w164 2010 FULL FULL OPTION makina eshte ne gjendje perfekte, eshte perdorur si makine e dyte per 6 muaj ne shqiperi. Ka motorr 350 benzin-gaz ( impianti me 5 vjet garanci 1.5K€). Shume ekonomike 150000 km origjinale (te shkruajtura ne liber sherbimi + letrat kur ka ardh nga USA) mund ta knotrolloni ku te doni, makina eshte version USA, kamio automat 7G marsha ne timon letra/sig te paguara makina eshte me tapceri shume te paster dhe mirmbajtur nuk ka nevoj per asnje sherbim e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj per cdo informacion mos nguroni te na telefononi.
ÇMIMI : i DISKUTUSHEM.⬇️.
Mundesi ndrrimi me apartament (diferenc nga ana ime)
Nr tel: 0675530688
Leaflet
Në fillim