Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz ML-Class Të gjitha në Tiranë

ML 230 , 9
ML 250 , 46
ML 270 , 715
ML 280 , 197
ML 300 , 51
ML 320 , 1289
ML 350 , 1546
ML 400 , 34
ML 420 , 18
ML 430 , 5
ML 500 , 25
ML 55 AMG , 17
ML 63 AMG , 41

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 02:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Mercedes Benz ML 350 ���� - 2013

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 10:45
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

ML350

18 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 14:35
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

shitet

1 650 000 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:24
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 55 AMG  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Mercedes Benz ML 550 (AMG LOOK) - 2013

19 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
26 Maj 19:29
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 280  ·  Tiranë

Shes makinë

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

Sot 02:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Mercedes Benz ML 350 ���� - 2013

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:06 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML350 BlueTec 2014

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Mercedes Benz ML350 (AMG LOOK) - 2013

22 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:45 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 63 AMG  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ ML63 AMG-09 MUNDESI NDERRIMI

16 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:24
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 55 AMG  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Mercedes Benz ML 550 (AMG LOOK) - 2013

19 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

shitet

8 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Okazion Shitet MERCEDES BENZ ML350 Bluetec AMG LINE

19 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

2012 Mercedes-Benz ML350 BlueTech 4Matic

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Me qera rente e car

30 EUR / muaj

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Dje 23:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

����ML 350 Bluetec 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

ML 350 -VITI 2015

19 600 EUR

Dje 22:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

ML 350 Bluetec viti 2011

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:50 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

❇️ MERCEDES BENZ ML 350 BLUETEC

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 300  ·  Tiranë

����SHITET BENZ ML 300 GRAND EDITION FULL OPSION

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:01 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

ML 350 BLUE-TECH

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz Ml350 (Mundesi Nderrimi)

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 20:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 300  ·  Tiranë

ML 3.0 Naft 2006. Pa taks lluksi

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 20:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

��SHITET�� ML 350 Cdi Diesel BlueTec AmG Line

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 19:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Tiranë

ML 320 cdi

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Dje 19:36
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Tiranë

Shitet ML 320 CDI 4MATIC 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

����Shitet Ml-350 2013����

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:13 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

ML 350 - PANORAMA - AMG LINE - 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Shitet ML 350 - Nga Zvicra ���� E vecante - Off Road Packet

24 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

BENZ 350 BENZIN GAZ OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNN

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:17 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 300  ·  Tiranë

BENZ ML CLASS VITI 2008 3.0 NAFTE AUTOMATIKE

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 16:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

SHITET( Nuk nderrohet) ❌❌❌ i OKAZION SOT

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

ML 350 2010 automat full opsion

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

SHITET ML350 BLUETEC 90.000 KLM

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 14:47 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Tiranë

Mercedes Ml 320

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:36 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

✅ SHITET ✅ ML 350 Cdi Diesel BlueTec AmG Line Full

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:29 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML350 BLUETEC 2014

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML 350 Bluetec 2012 Amg Package Panorama

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML 350 Bluetec Amg Package Panoramike

15 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

✳️✳️✳️MERCEDES BENZ ML350 2014 SUPERFULL✳️✳️✳️

20 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 13:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

ML 350 BlueTec ����

16 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:21 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 300  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML 300 CDI Grand Edition Designo

10 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 12:17 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 300  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML 300 CDI 4Matic

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 11:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Ml 350 nafte automatike

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Tiranë

Shitje ose ndrrim

8 400 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

ML350d naft 2014 AMG pack

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:45
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

ML350

18 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML 350 naft

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 10:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 400  ·  Tiranë

MAKINA ME QIRA NE RINAS 0674545000 RENT A CAR ALBANIA

20 EUR /

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Dje 09:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz Ml350 km origjinalr

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

ML 350 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

14 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML320

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Maj 18:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Shitet ML 350 2013 Nafte

18 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 17:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz Ml350 (Mundesi Nderrimi)

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
28 Maj 17:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 280  ·  Tiranë

Shitet Mercedes ML 280 CDI .➡️i sapo ardhur nga ��������

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione