Mercedes Benz C-Class 2006

5 500 EUR

Shitet nga: Ledio 21 Gush 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
C 220
Shitet C Class,viti i prodhimit 2006,kambio automatike,sallon lekure,navigator i madh,240000 Km,disqe sportive,te gjitha sherbimet xhenerike 4 goma te reja dhe letrat i jane bere para 1 muaji.Makina eshte ne gjendje perfekte.
Leaflet
Në fillim