Mercedes w203 EVO.Shitet/nderrohet (me te vogel)

4 200 EUR

Shitet nga: Samet 22 Sht 01:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
C 220
Shitet ose nderrohet mercedes w203 (c klass ) 220 avantgard ne gjendje perfekte si mekanike xhenerike dhe motorrike ,sensor para dhe prapa origjinal dhe funksional ,baxho xhami. Tapiceri lekure ,shum e paster nga brenda dhe jashte ,Bluetooth PARROT. Qe lidhet me celularin radio cd me karikator me 6 cd dhe me dalje aux 330000 km Kontakt : 0697385588
Leaflet
Në fillim