Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 22
Aixam , 37
Alfa Romeo , 85
Alpina , 3
Audi , 708
BMW , 601
Bugatti , 4
Buick , 2
Cadillac , 1
Chevrolet , 2
Chrysler , 30
Citroën , 67
Dacia , 3
Daewoo , 1
Daihatsu , 3
Dodge , 2
Ferrari , 1
Fiat , 181
Ford , 621
GMC , 2
Honda , 13
Hyundai , 21
Infiniti , 1
Isuzu , 18
Jaguar , 18
Jeep , 16
Kia , 18
KTM , 1
Lada , 1
Lancia , 34
Land Rover , 121
Landwind , 1
Lexus , 2
Ligier , 1
Lincoln , 2
Maybach , 2
Mazda , 21
Mercedes-Benz , 6938
MG , 2
MINI , 5
Mitsubishi , 84
Morgan , 1
Nissan , 74
NSU , 1
Opel , 248
Peugeot , 97
Piaggio , 2
Porsche , 10
Renault , 151
Rover , 6
Saab , 30
Seat , 56
Škoda , 43
Smart , 17
Ssangyong , 3
Subaru , 5
Suzuki , 31
Tesla , 2
Toyota , 176
TVR , 2
UAZ , 2
VW Volkswagen , 1438
Volvo , 139
Wiesmann , 2
Yugo , 2
Zastava , 5

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.23 Sht 10:11
Linku:
Makina , Tiranë

Fiat ulisse

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 01:07
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET MITSUBISHI PAJERO SPORT 2.5 TURBO

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Sht 13:29
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benz ML320 4matic

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Sht 19:56
Linku:
Makina , Durrës

Shitet-nderrohet

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 12:08 Makina , Fier

Audi A4 2.0 tdi

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Online
Sot 11:49 Makina , Kurbin

Sprinter

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Online
Sot 11:48 Makina , Durrës

Shitet Bclass 2013

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 11:32 Makina , Tiranë

Shesë

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 11:30 Makina , Fier

Audi A3 automat

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:27 Makina , Shkodër

SHITET Peugeot 607 ! Okazion

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 11:25 Makina , Lushnjë

Shitet Mercedes Benz AUTOMAT

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:14 Makina , Elbasan

Touran Automat 2.0 TDI

3 799 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:48 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C180 Kompressor Benzine-Gaz

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:43 Makina , Tiranë

Volkswagen Golf 4 1.9 TDI

1 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:39 Makina , Elbasan

Shitet nderrohet toyota automatik benzin gaz 5300 euro

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:23 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ 123

Viti: 1984
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:20 Makina , Durrës

Volkswagen Caddy Life 1.9 Tdi

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:20 Makina , Lezhë

Shes viton super gjendje.. 7+1 ...0693146623

Viti: 2009
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 09:55 Makina , Tiranë

Okazi makina gaz+Benzin gjendje mire me taksa te sapo prera

1 777 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 09:52 Makina , Durrës

Mercedez Vito 9 Posti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 09:13 Makina , Pogradec

Audi A6 2.7TDI Quattro

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:09 Makina , Fier

E 270 NAFT 2003 FULL OPSION

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 09:06 Makina , Fier

E 240 BENZIN+GAZ 2003 FULL OPSION

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 09:01 Makina , Durrës

XC60 2.0T GAZ / Benzinë PRINS

11 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:54 Makina , Tiranë

Okazion shitet Mercedes-Benz E 220 CDI Avantgarde! Viti 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:33 Makina , Fier

Super okazion me cash

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:33 Makina , Fier

MERCEDES BENZ E320 EVO

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:29 Makina , Tiranë

Shitet Vw Touareg Viti 2013

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:25 Makina , Tiranë

Pezho 207 i 2011 1.4nafte

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:24 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet mercedez-benz 240 viti 1983 manual

10 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 08:21 Makina , Kucovë

Mercedes C clase viti 2007 me letra gati per ca do lloj pro

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:09 Makina , Korçë

Land rover td5 discovery

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 08:07 Makina , Elbasan

Okazion x5 automat 2007 benzine gaz nderrohet

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:02 Makina , Fier

Audi A4, 2.0 TDi 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:02 Makina , Fier

Mercedes Benz S550 4matik

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:46 Makina , Vlorë

BENZ 220 AUTOMATIK 2007

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

Vito 2.2 nafte, vit 10.2002, automatike. 2.2 nafte me letra

470 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

Skoda Octavia 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:34 Makina , Elbasan

Iveco daily 2.3 16V 2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 07:34 Makina , Lushnjë

Audi A6 Avant 3.0 Nafte

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 07:33 Makina , Elbasan

okazion

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 02:04 Makina , Tiranë

Range Rover Vogue

13 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:39 Makina , Fier

Jeep Grand Cheroke

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:32 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet VW TRANSPORTET T5 (8+1) per arsye mosperdorimi

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:06 Makina , Shkodër

Shitet ose nderrohet Touran

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 23:04 Makina , Elbasan

vw passat 2005

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 21:50 Makina , Tiranë

Shitet S class naftë OKAZION!!

7 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:07 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ ACTROS MP3

35 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: > 500 000
Dje 20:00 Makina , Kucovë

BENZ PORTOBAGAZH BENZINE GAS

4 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:05 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz W203 Class C 220 EVO

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:25 Makina , Fier

Shitet pezho 308 naft 1.6 viti 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:25 Makina , Fier

E-class 320EVO full options

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:24 Makina , Shkodër

Shitet Mercedes Benz E220 viti 2001

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:58 Makina , Elbasan

Shitet sprinter

5 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione