Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz Të gjitha në Shkodër

A-Class , 448
B-Class , 96
C-Class , 1561
CE-Class , 4
CL-Class , 10
CLA-Class , 7
CLC-Class , 2
CLK-Class , 47
CLS-Class , 82
E-Class , 1852
G-Class , 12
GL-Class , 22
GLE-Class , 4
GLK-Class , 19
GLS-Class , 1
ML-Class , 368
R-Class , 12
S-Class , 272
SL-Class , 8
SLK-Class , 12
V-Class , 35
190 , 53
200 , 318
220 , 849
230 , 22
240 , 135
250 , 184
260 , 2
270 , 252
280 , 64
290 , 14
300 , 61
320 , 174
350 , 32
380 , 2
400 , 11
416 , 3
500 , 10
600 , 3
AMG GT , 1
SLR , 1
Vaneo , 6
Vario , 10
Viano , 33

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:47
Linku:
Makina , Shkodër

Ml 350 Grand Edition Viti 2011 Nafte

11 111 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 22:55
Linku:
Makina , Shkodër

Shitet E-Klas 220cdi Automat

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 02:21
Linku:
Makina , Shkodër

ML 350 BLUEEFICIENCE

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 02:31 Makina , Shkodër

Mercedes ML 270 Cdi Special Edition,, Viti 2004, Automatike

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:31 Makina , Shkodër

Benz E class 220 Cdi,,Kambio Automatike.

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 01:01 Makina , Shkodër

Shitet&Nderrohet Mercedes E280 Nafte Automatike "EVO" 2006 F

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:51 Makina , Shkodër

Mercedes C 220 CDI EVO Automat -04 ����

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:49 Makina , Shkodër

RKLAS AUTOMAT

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:45 Makina , Shkodër

B 200 CDI AUTOMAT

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:43 Makina , Shkodër

SHITET OKAZION

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:38 Makina , Shkodër

E clas full panaram

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:36 Makina , Shkodër

❌❌ Shitet C230 4matic ❌❌

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:36 Makina , Shkodër

❌❌ C300 4MATIC 2008 AMG line ❌❌

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:26 Makina , Shkodër

ML 350 Bluetec

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:26 Makina , Shkodër

C class 4Matic

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:21 Makina , Shkodër

AE AUTO

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:34 Makina , Shkodër

SHITET ML 350Nafte 2013 206.000KM FULL

21 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:28 Makina , Shkodër

Mercedes benz w123 200 naft

Viti: 1983
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:27 Makina , Shkodër

C Class 220 I 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:27 Makina , Shkodër

Mercedes Benz c 200 me motorr evo

4 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:08 Makina , Shkodër

Mercedes Benz C Class C200

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:46 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz B class

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:22 Makina , Shkodër

E 220 NAFT 2010 AVANTGARDE

9 690 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:17 Makina , Shkodër

Benz C220 CDI

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:17 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz C220 viti 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:13 Makina , Shkodër

e class

9 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:46 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:23 Makina , Shkodër

E350

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:12 Makina , Shkodër

Shitet ne gjendje perfekte 0695245305

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:38 Makina , Shkodër

ML 320

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:35 Makina , Shkodër

SHITET Cclass 2.0Nafte Automat Avangarde 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:25 Makina , Shkodër

Evo 280 cdi automat

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:03 Makina , Shkodër

Shitet Mercedes-Benz E-Class 220 CDI

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:22 Makina , Shkodër

Okazion E-Class 250

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:06 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz ML350 Bluetec -2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:05 Makina , Shkodër

Mercedes Benz ML 3.0 Bluetec AMG Line - 2010

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:05 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz EVO 280 CDI Avantgarde - 2008

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:42 Makina , Shkodër

MERCEDES S350 LUNGO BENZIN GAZ FULL OPTION MUNDESI NDRRIMI

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:38 Makina , Shkodër

MRAPAKOLP GL X166 2013-2016 AMG ORIGJINAL

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 12:38 Makina , Shkodër

Mercedes Benz Ml 2009

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:35 Makina , Shkodër

Shitet Nderrohet

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:31 Makina , Shkodër

Mercedes Benz E250 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:31 Makina , Shkodër

Mercedes E250 4Matic

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:28 Makina , Shkodër

Mercedes Benz E250 Amg/Line

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:28 Makina , Shkodër

Mercedes Benz Ml350 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:03 Makina , Shkodër

C 220 disel

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:43 Makina , Shkodër

BENZ GLK 220 4MATIC 2013

179 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 11:43 Makina , Shkodër

Okazion Evo

58 EUR

Dje 11:01 Makina , Shkodër

Mercedes C 220 viti 2009

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:46 Makina , Shkodër

SHITET C CLASS 220 2008

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:03 Makina , Shkodër

Sherbim karrotresArjani

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:03 Makina , Shkodër

SHERBIM KAROTREC 24 ORE

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione