Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C-Class Të gjitha në Shkodër

C 180 , 33
C 200 , 349
C 220 , 1031
C 230 , 14
C 240 , 2
C 250 , 61
C 270 , 52
C 280 , 4
C 300 , 13
C 32 AMG , 2
C 320 , 15
C 350 , 1
C 63 AMG , 9

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Qer 22:14
Linku:
Makina , Shkodër

Mercedes Benz C Class w204 automat Okazion

9 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 10:34 Makina , Shkodër

c 220 naft

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:19 Makina , Shkodër

❌❌ Shitet C230 4matic ❌❌

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:19 Makina , Shkodër

❌❌ C300 4MATIC 2008 AMG line ❌❌

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:56 Makina , Shkodër

Mercedes Benz C 220 Automatik

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:34 Makina , Shkodër

C class 4Matic

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:21 Makina , Shkodër

Mercedes benz w203

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:48 Makina , Shkodër

mercedes benz c220

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:05 Makina , Shkodër

Mercedes benz

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 22:14 Makina , Shkodër

Mercedes Benz C Class w204 automat Okazion

9 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 19:37 Makina , Shkodër

MERCEDEZ

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 14:36 Makina , Shkodër

E shes per arsye ndërrimi

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 14:36 Makina , Shkodër

E shes per arsye ndërrimi

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 14:36 Makina , Shkodër

E shes per arsye ndërrimi

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 09:42 Makina , Shkodër

220cdi automat

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 17:03 Makina , Shkodër

C Class

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Qer 12:51 Makina , Shkodër

Shitet Mercedes 204

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 11:03 Makina , Shkodër

E shes për arsye ndërrimi

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 10:24 Makina , Shkodër

C Class 220 I 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 04:19 Makina , Shkodër

Mercedenz benz

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 22:29 Makina , Shkodër

C300

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Qer 22:20 Makina , Shkodër

Pjese Kembimi Mercedes Benz C Class W204 0672256330

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 13:01 Makina , Shkodër

MERCEDEZ C 220 AVANGARDE

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 13:04 Makina , Shkodër

shitet c class w203

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Maj 22:01 Makina , Shkodër

C-200 CDI Automat

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 19:01 Makina , Shkodër

mercedez benz okazion

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 18:01 Makina , Shkodër

Mercedes Benz C 220 viti 2006

28 Maj 11:35 Makina , Shkodër

C 200 avangard ����Automat����

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 10:06 Makina , Shkodër

Shitet c class w204 nafte automat

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 10:50 Makina , Shkodër

Mercedes c-class 270 cdi w203 ��

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Maj 07:42 Makina , Shkodër

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Maj 01:59 Makina , Shkodër

Shitet

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 19:52 Makina , Shkodër

c 220 cdi automat

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Maj 14:43 Makina , Shkodër

C klass 220 Evo

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 06:57 Makina , Shkodër

C 200 CDI

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Maj 09:18 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 15:03 Makina , Shkodër

C CLAS 200 CDI EVO AUTOMAT SPORT 2006 2007

49 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 14:23 Makina , Shkodër

Mercedes Benz C class 220, viti 2007, look AMG fabrike

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 12:10 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz C200cdi w203

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Maj 17:51 Makina , Shkodër

C220 CDI

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 12:20 Makina , Shkodër

C300 AMG 4-Matic

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 03:15 Makina , Shkodër

C 200 CDI AUTOMAT

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Maj 18:46 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz C clas Avantgard 2012 ne shitje

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 14:20 Makina , Shkodër

C220 CDI

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 10:22 Makina , Shkodër

C 200 CDI

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Maj 12:05 Makina , Shkodër

C 200 Bluefficency ���� 2010����Kamjo Manuale

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 16:32 Makina , Shkodër

220cdi

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 10:06 Makina , Shkodër

C 220 avangard ����full opsion���� Kamjo Manuale����

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 22:36 Makina , Shkodër

shitet mercedes c220

6 500 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 15:49 Makina , Shkodër

C220 SPORT EDITION 2007

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 08:35 Makina , Shkodër

SHITET !! 067 636 9444

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione