Mercedez -benz C220

3 200 EUR

Shitet nga: Marjo 03 Pri 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Me dokumenta dhe te gjitha sherbimet te bera .
Leaflet
Në fillim