Elbasan | Automjete | Makina | Mercedes-Benz

A-Class , 391
B-Class , 184
C-Class , 1967
CE-Class , 2
CL-Class , 10
CLA-Class , 6
CLC-Class , 7
CLK-Class , 56
CLS-Class , 76
E-Class , 1177
G-Class , 10
GL-Class , 7
GLA-Class , 1
GLC-Class , 1
GLE-Class , 2
GLK-Class , 28
ML-Class , 249
R-Class , 24
S-Class , 123
SL-Class , 3
SLK-Class , 9
V-Class , 22
190 , 79
200 , 363
220 , 1001
230 , 30
240 , 47
250 , 168
260 , 1
270 , 189
280 , 50
290 , 14
300 , 27
320 , 75
350 , 18
380 , 1
400 , 8
416 , 9
420 , 1
450 , 2
560 , 2
600 , 3
MB 100 , 1
Vaneo , 29
Vario , 5
Viano , 7

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Elbasan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Qer 22:30
Linku:
,

Mercedes Benz E280 nafte 2005

Historiku i makinës

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:00
Linku:
,

Mercedes Benz E-Class 550

Historiku i makinës

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:42
Linku:
,

⭕️SHITET⭕️ - Mercedes Benz E-Class

Historiku i makinës

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 20:32 ,

C300 4MATIC BENZIN GAZ

Historiku i makinës

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:32 ,

Mercedes Benz A170 benzin gaz

Historiku i makinës

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:31 ,

Shitet ML 350

Historiku i makinës

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:30 ,

⚠️ Okazion Merceses C220 Automat ⚠️

Historiku i makinës

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:29 ,

Mercedes Benz E250 naft 1998

Historiku i makinës

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:29 ,

Benz E 200 naft

Historiku i makinës

1 900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:27 Dyqani ,

Mb GL 350 blueficency 4matik

Historiku i makinës

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:26 ,

Mercedes Benz C300 4MATIC 2011 LOOK AMG

Historiku i makinës

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:25 ,

⭕ Shitet Okazion Mercedes C 270 ⭕

Historiku i makinës

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:10 ,

Shitet E300 4 matic benzin gaz 2008

Historiku i makinës

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:45 ,

OKAZION. Shitet C 220 CDI

Historiku i makinës

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:36 ,

Mercedes C 300 Benzin /Gaz

Historiku i makinës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:30 ,

C 220 CDI /AUTOMATIK /NAVIKATOR/SENSOR/FULL OPSION

Historiku i makinës

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:30 ,

GLK 220 / 4MATIK / BLUEFFICENTY /AUTOMAT 7G / FULL OPSION

Historiku i makinës

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:30 ,

GLK 220 BLUEFFICENCY 4MATIK OFF-ROAD FULL OPSIONE

Historiku i makinës

11 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 ,

Mercedez-Benz ML 270 CDI Letra Te Paguara 3200 Euro

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:28 ,

Mercedez Benz S500 benzine gaz 2006 Full 12900 Euro

Historiku i makinës

12 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:20 ,

Mercedes Benz E320 Atvantgarde ✅

Historiku i makinës

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:18 ,

Benz C180 Kompressor Benzin+Gaz 100%,Automat,Sport,10.2006

Historiku i makinës

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:17 ,

Benz E-Class AMG Package 350 Benzin,Automat F1+/-,2011

Historiku i makinës

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:17 ,

Benz C-Class 220CDI EVO Nafte,Automatike F1+/-,10.2006,Sport

Historiku i makinës

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:07 ,

GLK 220/ 4MATIC/ BLUE EFFICIENCY /AUTOMAT 7G

Historiku i makinës

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:05 ,

Mercedes-Benz C220/Avantgarde

Historiku i makinës

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:04 ,

C200

Historiku i makinës

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:59 ,

Glk 220 shitet ose nderrohet ����

Historiku i makinës

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:54 ,

Benc clk benzin gaz automat

Historiku i makinës

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:46 ,

Mercedes Benz C220 Cdi 2007 Avantgard

Historiku i makinës

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:46 ,

Mercedes Benc C 230 Benzine Automat

Historiku i makinës

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:41 ,

Mercedes Benz 204Atomat

Historiku i makinës

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:40 ,

C 220

Historiku i makinës

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:40 ,

C class 220

Historiku i makinës

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:39 ,

C 200 kompresor

Historiku i makinës

4 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:38 Dyqani ,

MB-ML 350 benzin full option

Historiku i makinës

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:38 ,

Shitet b class 2006

Historiku i makinës

4 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:37 Dyqani ,

Mb E280 gpl full option

Historiku i makinës

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:35 Dyqani ,

MB ML 350blueficency ///AMG paket

Historiku i makinës

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:35 Dyqani ,

ML 250 BLUEFICENCY

Historiku i makinës

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:01 ,

SHITET MERCEDES W202

Historiku i makinës

2 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 18:00
Linku:
,

Mercedes Benz E-Class 550

Historiku i makinës

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:56 ,

Mercedes Benz E550 Super Full E Sapo Ardhur

Historiku i makinës

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:48 ,

E220 AUTOMAT AVAGARD

Historiku i makinës

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:36 ,

C-class 220 cdi Automat Avantgarde viti 10/2009 FULL

Historiku i makinës

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:35 ,

EVO 320 cdi Avantgarde Super Full (nga zvicra)

Historiku i makinës

6 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:35 ,

B-class 200 diesel Automat Facelift viti 2015

Historiku i makinës

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 16:59 ,

S Class

Historiku i makinës

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione