Shitet c class 220

Shitet nga: Benci 18 Nën 00:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 15 740 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220
Marka 👉 Mercedez Benz C Class
Modeli 👉 Elegance
Forca Motorrike 👉 220 CDI
Lloji Kamjes 👉 Automatik
Karburanti 👉 Nafte
Viti i Prodhimit 👉 2000
Kilometra 👉 258 200
Çmimi 👉 3500€ ( pak i diskutueshem )
Nr Kontaktit 👉 0695840220 ( whats up)
Vendndodhja 👉 Fushe Kruje
Pershkrimi 👉 Shitet c class 220 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike
Makina disponon 👉 Tapiceri lekure , sendilje me ngrohje + memorje , xhama te zinj origjinal , disqe alumini 17 me goma 80% te reja , pilot automatik , komanda ne timon , fenere kristal me drita xenon , drita mjegulle xenon , stopa Led
Shum e paster brenda dhe jashte
E gatshme per cdo lloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim