Mercedes benz c-clasd

6 200 EUR

Shitet nga: Altini 30 Mar 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Shitet c-class 220 nafte me motorr evo. Me letra te paguara. Me extra: kamera mbrapa, sensor parkimi, xhama te zi origjinale. Te gjitha sherbimet e kryera te benzi. Disqe dhe goma te reja mischelin.
Leaflet
Në fillim