Shitet Mercedes Benz A clas

Shitet nga: Fatos 14 Sht 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 7 190 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 600 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: A-Class / Mercedes-Benz
Modeli: A 140
Shitet Mercedes A Classe 140 ne gjendje te mire gjenerike dhe motorike viti 1998.
Me dokumenta te rregullta deri ne fund te nentorit 2018. Cmimi 1600 euro pak i diskutuar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim