Shitet ose nderrohet Benz 250 1990

1 000 EUR

Shitet nga: Aldi 26 Jan 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Pogradec
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
250
Shitet Mercedes Benz 250 Citi 1990.Makina eshte me gjendje te mire motorrike dhe gjenerike.Me letra te paguara deri ne prill 2020.Gomat te reja fare.Cmimi I diskutueshem.
Leaflet
Në fillim