Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz Të gjitha në Pogradec

A-Class , 144
B-Class , 38
C-Class , 595
CL-Class , 4
CLK-Class , 16
CLS-Class , 25
E-Class , 724
G-Class , 12
GLE-Class , 2
GLK-Class , 2
ML-Class , 75
R-Class , 6
S-Class , 36
SL-Class , 3
V-Class , 12
190 , 28
200 , 262
220 , 522
230 , 8
240 , 32
250 , 239
260 , 1
270 , 169
280 , 34
290 , 46
300 , 20
320 , 41
350 , 13
380 , 1
416 , 8
600 , 1
AMG GT , 1
MB 100 , 2
Vaneo , 9
Vario , 9
Viano , 10

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Pogradec ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:14 Makina , Pogradec

Mercedes Benc disqe alumini nr 17

500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:14 Makina , Pogradec

MERCEDES BENZ A CLASS

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:11 Makina , Pogradec

E 220 CDI 2004 AUTOMAT !!!!!!!!!

4 000 EUR

Sot 17:47 Makina , Pogradec

Okazion!!!Mercedes-Benz E220 CDI EVO AVANTGARDE

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:43 Makina , Pogradec

Mercedes Benz B200 Cdi Automatik

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:23 Makina , Pogradec

Benz 250

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 16:40 Makina , Pogradec

Shitet w211

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:00 Makina , Pogradec

MERCEDES BENZ E220 CDI AVANGARDE I VITIT 2008

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:00 Makina , Pogradec

Mercedes GLE motorri 350 cdi pa takse lluksi

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:57 Makina , Pogradec

MERCEDES BENZ C220 AMG I VITIT 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:57 Makina , Pogradec

MERCEDES BENZ C220 ELEGANCE CDI I VITIT 2007

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:50 Makina , Pogradec

EVO 220

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 15:28 Makina , Pogradec

w210 super gjendje

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:00 Makina , Pogradec

Mercedes - Benz E220 CDI

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:31 Makina , Pogradec

Mercedes Benz E class 2.0 benzine gaz

10 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:28 Makina , Pogradec

Evo 320 cdi 4matic

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:15 Makina , Pogradec

BENZ E 250 CDI AUTOMAT 2011 shitet & ndërrohet

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:12 Makina , Pogradec

BENZ S 350 CDI 2015 (LOOK AMG 2020) PANORAMA FULL EXTRA

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:12 Makina , Pogradec

BENZ A 180 BENZINE AUTOMAT VITI 2005

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:12 Makina , Pogradec

BENZ A 180 BENZINE AUTOMAT VITI 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:12 Makina , Pogradec

BENZ 250 ME NAFTE AUTOMAT

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:05 Makina , Pogradec

Mercedes benz viti 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:58 Makina , Pogradec

AUTOMAT NË GJËNDJE TË SHKËLQYER POGRADEC

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:17 Makina , Pogradec

����Mercedez-Benz E250 2009 Biturbo����

9 599 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:17 Makina , Pogradec

MERCEDES BENZ W211 270 CDI 2004 FULL OPTION

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:17 Makina , Pogradec

MERCEDES-BENZ EVO E 220 2006

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:16 Makina , Pogradec

Kolaudim dhjetor2024 taksa dhjetor2023siguracion dhjetor2023

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 10:47 Makina , Pogradec

E 240 Automat Benzin-Gas AVANGARDE

6 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:15 Makina , Pogradec

Bezin gaz me letra t sapo prere gj shum t mir

1 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:15 Makina , Pogradec

Ml 270 4x4 letrat e prera deri n tetor

2 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:59 Makina , Pogradec

MERCEDES BENZ C270 ELEGANC AUTOMAT SUPER GJENDJE

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:58 Makina , Pogradec

Mercedes Benz

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Sot 08:58 Makina , Pogradec

Mercedes Benz

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:41 Makina , Pogradec

SHITET MERCEDES BENZ C-220 NAFTE AUTOMAT VITI 2000

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:41 Makina , Pogradec

SHITET MERCEDES BENZ E-270 NAFTE AUTOMAT

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:41 Makina , Pogradec

SHITET MERCEDES BENZ C-220 NAFTE AUTOMAT VITI 2011

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:23 Makina , Pogradec

ML 350 4-Matic Bluetec 2012 AMG Line Full Options

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:23 Makina , Pogradec

ML 350 4-Matic 2012 Full Option Pa taks lux 0684972615

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:40 Makina , Pogradec

C 200 EVO

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:06 Makina , Pogradec

Shitet Mercedes Benz

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:07 Makina , Pogradec

MERCEDES-BENZ CLS 350

17 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 00:16 Makina , Pogradec

Mercedes ML270 Nafte Automatike Viti 2003

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:14 Makina , Pogradec

Mercedes E220 Nafte Automatike 2006 "EVO" Ardhur Nga Zvicra

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:14 Makina , Pogradec

Mercedes CLK180 Gaz+Benzine Kompressor 2005 Manuale

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 19:31 Makina , Pogradec

Mercedes-Benz/ E220 CDI /AUTOMAT 2005

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Mar 14:07 Makina , Pogradec

Shitet E240 Benzin+Gaz

5 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 11:48 Makina , Pogradec

Shitet ml320

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 11:06 Makina , Pogradec

Shes makinen

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 08:04 Makina , Pogradec

MERCEDES BENZ E220 EVO 2006MUNDESI NDERIMI

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 07:36 Makina , Pogradec

Okazion 2300 euro E class 220 cdi

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione