Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 576
Aixam , 163
Alfa Romeo , 3667
Alpina , 85
Artega , 50
Audi , 39083
BAIC , 47
Bentley , 73
BMW , 28040
Brilliance , 13
Bugatti , 40
Buick , 38
Cadillac , 206
Chevrolet , 1496
Chrysler , 1111
Citroën , 6639
Corvette , 30
Dacia , 235
Daewoo , 483
Daihatsu , 387
DeTomaso , 4
Dodge , 377
Ferrari , 49
Fiat , 17231
Ford , 40618
GMC , 92
Great Wall , 67
Grecav , 14
Honda , 1221
Hummer , 148
Hyundai , 3773
Infiniti , 89
Isuzu , 171
Jaguar , 1220
Jeep , 1856
Kia , 1575
Koenigsegg , 12
KTM , 34
Lada , 28
Lancia , 2133
Land Rover , 6731
Landwind , 7
Lexus , 124
Lifan , 19
Ligier , 8
Lincoln , 130
Lotus , 7
Maserati , 88
Maybach , 13
Mazda , 1677
Mercedes-Benz , 149180
MG , 95
MINI , 1663
Mitsubishi , 3740
Morgan , 7
Nissan , 6757
NSU , 8
Opel , 22463
Peugeot , 9505
Piaggio , 143
Plymouth , 2
Pontiac , 15
Porsche , 1868
Proton , 7
Renault , 12853
Rover , 657
Saab , 370
Seat , 4250
Škoda , 2337
Smart , 6493
Spyker , 3
Ssangyong , 472
Subaru , 168
Suzuki , 1400
Talbot , 3
Tata , 127
Tesla , 27
Toyota , 15038
Trabant , 6
Triumph , 3
TVR , 30
UAZ , 9
VW Volkswagen , 79921
Volvo , 3917
Wartburg , 10
Wiesmann , 12
Yugo , 38
Zastava , 35

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.24 Sht 11:18
Linku:
Makina , Fier

Hyundai 2.0 Gaz 2014

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:24
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Bmw X5

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:15
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:09
Linku:
Makina , Lezhë

Shitet Volkswagen Golf, 3300 Euro

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Sht 13:56
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Mini Cooper Countryman, Automat, 2011, Cel: 0692126959

10 790 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 14:40 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013 NDERROHET

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:40 Dyqani Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN AUTOMATIK 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:40 Dyqani Makina , Tiranë

PEUGEOT EXPERT TEPEE 2.0 BENZIN VITI 2010 ZVICRA

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:40 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 BENZIN 2.0

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:40 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL ASTRA VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:40 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2014

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:40 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:40 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA DELTA 1.4 T-JET 150 CV BENZIN GAZ 2010 ZVICRA

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:40 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES VIANO AUTOMAT 2.2 NAFTE ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:40 Makina , Kukës

VW Tiguan 2.0 Nafte Automat 2008

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:40 Makina , Vlorë

Passat CC 2.0 TSI Benzin-Gas

10 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:40 Makina , Pogradec

BENZ C 200 KOMPRESOR 2008 AVANTGARDE AUTOMAT

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:40 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT LAGUNA AUTOMATIC 2007 ZVICRA

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:40 Dyqani Makina , Durrës

2016 Mercedes Benz GLE 350d ��FULL OPTIONS��

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 14:40 Dyqani Makina , Tiranë

CITROËN C 8 AUTOMATIC 2.0 BENZIN 2008 ZVICRA ME 7 VENDE

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:39 Makina , Tiranë

Lancia Musa Automat 1.3 Benzine Gaz

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:39 Makina , Tiranë

Opel Corsa 1.2 Benzine 2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:39 Makina , Durrës

makina me qera

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 14:38 Makina , Durrës

blej makina

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:38 Makina , Durrës

BLEJ MAKINA

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 14:38 Makina , Durrës

blej makina

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 14:38 Makina , Durrës

Blej makina

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 14:38 Makina , Durrës

Citroen c 4

4 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:38 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.5 NAFT 2008 7+1

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:38 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT ALTEA XL AUTOMAT 2.0 NAFTE 2009 ZVICRA FULL OPTIONS

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:38 Makina , Durrës

Shitet E Class E300 Benzin-Gaz

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:38 Makina , Tiranë

Mercedes S 350 L Diesel

42 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:38 Makina , Tiranë

Cady gas benzine

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:38 Dyqani Makina , Tiranë

FORD S MAX 2.0 NAFTE 2007 ME 7 VENDE ZVICRA

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:38 Makina , Tiranë

CLS 298 Cc CDI automat Mundesi Ndrrimi

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:38 Makina , Tiranë

SQ5 AUDI

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:38 Makina , Elbasan

Audi Sq5

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:38 Makina , Tiranë

Mercedes Benz 250 4Matic 2013

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:38 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL AGILA 1.2 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:37 Makina , Kurbin

Shitet 190d

2 000 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:37 Makina , Tiranë

Seria 3 automat 2.0 naft��

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:37 Makina , Korçë

Sprinter 518 Vetshkarkus 3.5 Ton

Viti: 2007
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 14:37 Makina , Vlorë

����Bmw X5 Viti 2008 3.0 Gaz+Benzine Automatike

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:37 Makina , Vlorë

��Mercedes E350 Benzine “Behet 100% Me Gaz” Viti 2010 Full E

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 14:37 Makina , Berat

✅��Vw Phateon 3.0 Nafte Viti 2008 Automatike Full Extra "IND

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 14:37 Makina , Vlorë

����Bmw X5 Viti 2009 3.5Xd Nafte XDrive Automatike

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 14:37 Dyqani Makina , Tiranë

BMW X6-2015-3.0dizel����↙️

35 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:37 Dyqani Makina , Tiranë

����BMW X1❌❌

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:37 Makina , Tiranë

Mercedes Benz 220 cdi Automat 2012

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:37 Makina , Fier

Okazion Tiguan 2013 full 2.0 gas benzine ��

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:36 Dyqani Makina , Fier

Audi A3 quattro 2.0 TDI

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:36 Dyqani Makina , Fier

Opel Corsa AUTOMAT

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:36 Makina , Berat

��Ford Ka Manuale 1.2 Benzine 1999 Me Letra Te Paguara

799 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 14:36 Dyqani Makina , Tiranë

BMW 320-2012/

11 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:36 Dyqani Makina , Tiranë

A7-2013

16 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione