Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Mercedes-Benz | 250

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 250 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:36 ,

Mercedes Benz W115

Viti: 70-at
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 10:33 ,

Shitet

145 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 ,

SHITET C Class 2012, 250 V6 benzin/gaz

11 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:27 ,

Shitet okazion

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:50 ,

BENZ W124

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:24 ,

Benz 250D

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:31 ,

Mercedes-Benz C250

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:17 ,

Mercedes benz C250

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:39 ,

Shitet w124

3 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 13:35 ,

E gacme per cdo lloje prove

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 07:46 ,

Mercedes benz E 250 naft automatike

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 11:45 ,

E CLASS 250 BLUEEFFICIENCY

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 17:57 ,

Mercedes-Benz 250D

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Maj 07:49 ,

Shes Mercedes benz E klas 250.

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 19:00 ,

Mercedes-benz

1 900 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 11:30 ,

SHITET FUGON MERCEDES BENZ 308D

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
10 Maj 09:19 ,

Shitet okazjon

2 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Maj 23:07 ,

Mercedez benz w124 0683947347

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 20:49 ,

Mercedes 210 sh

1 250 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 16:45 ,

Kamjoncin benz

5 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 15:52 ,

Okazion 2.2€

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Maj 22:42 ,

Mercedes Benz 250 me kondicioner

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 14:31 ,

Mercedes E250 ELEGANCE

3 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 08:41 ,

Benzi ne gjendje te shkelqyer qendron ne garazh

2 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 17:23 ,

E CLASS 250 BLUEEFFICIENCY

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 21:08 ,

Benz okazion 1100 lek me letra dei nfund vitit

1 100 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 13:19 ,

Benz e250 1993

2 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 12:26 ,

Shitet Mercedez Benz 2011 BENZINE

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 00:18 ,

Mercedes Benz W124 E250

1 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 15:42 ,

Okazion

800 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 01:06 ,

1.8 mln leke

180 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 01:06 ,

1.8 mln leke

180 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 01:06 ,

Mercedez benz

20 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 16:10 ,

Mercedez benz A class

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 14:25 ,

Mercedes E-250

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 15:30 ,

Mercedez Benz

500 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Maj 00:55 ,

Mercedes benz 250 D Turbo Disel

5 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 11:27 ,

Shitet Makine Funerali

5 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 17:28 ,

W124 1994 250D

1 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Pri 01:42 ,

Shitet 200000 leke

200 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 23:28 ,

Mercedes Benz 250 Me Kondicioner

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 13:18 ,

Mercedez Benz

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Pri 03:04 ,

Mercedes Benz E250D Avangarde

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Pri 20:55 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 20:33 ,

Mercedes Benz E 250 Automatik, me Klime (per marakli)

6 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 17:20 ,

mercedes benz w124

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 18:33 ,

Benc W124

1 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 00:19 ,

E class 2010 Mercedes Benz

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Pri 15:58 ,

Mercedes benz

1 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 250 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione