Ford Focus TdDi 1.8 (Cmimi i diskutueshem)

210 000 LEK

Shitet nga: Luan Gjoka 28 Tet 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Ford Focus Viti 2000 TdDi 1.8 nafte gjendje shume e mire, disqe alumini, ngjyra blu e erret, 4 dyer, me kondicioner ne gjendje te mire, + gome rezerve e serise dhe gome rezerve me disk alumini. Per me teper informacion komunikoni ne nr. e telefonit mund te jepni dhe cmimin tuaj +355689040283
Luan Gjoka
+355689040283
Leaflet
Në fillim