Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Focus Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford Focus | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:08 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Okazion ford focus 2012-2013 “5000” euro

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:46 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

FORD FOKUS VITI 2010. BENZIN GAZ SUPER GJENDJE.205 MI KM OR

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:33 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

2013 - FORD FOCUS 2.0 TDCI - AUTOMAT

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:27 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus ����

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:27 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus ����

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:23 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus 1.6 Naft 2009 Manual Titanium

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:17 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus ����

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:16 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus ����

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:03 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

ford fokus

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:00 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

BLEJ MAKINA TE GJITHA LLOJEVE

900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:27 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus 2010 1.6 naft manual

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:26 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Shitet Ford Focus

6 600 EUR

Sot 16:26 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Shitet Ford Fokus Ghia, benzine gaz, automat

5 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:34 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Mundesi Nderrimi ▪︎Ford Focus 1.6Gaz/Benzinë 2011▪︎

4 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:25 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus NAfte

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:23 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:42 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

FORD FOCUS - 2019 - AUTOMAT- 1.5 NAFTE

12 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:23 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Focus 1.6 Nafte 146 mij km ��������

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:54 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus 1.6 nafte viti 2009 sapo targuar

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:36 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Shitet FORD FOCUS 1.8 Benzine +Gaz

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:55 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

OKAZION!SHITET FORD FOCUS 2.0 BENZI+GAZ VITI 09 KAMIO MANUAL

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:35 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

FORD FOCUS

3 700 EUR

Sot 10:51 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Shitet ford fokus vitit 2004

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:41 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Auto fortuzi

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:18 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Shitet Ford Focus

900 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 09:07 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Shitet Fordi Okazion

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:50 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

FORD FOCUS 1.8 TDCI

4 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:09 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Shitet Ford Focus

900 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 07:05 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

FORD FOCUS 2.0 BENZINE GAZ PERFEKT

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:56 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford focus

1 200 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 19:15 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

SHITET FORD FOCUS SE ECOFLES 2013 AUTOMAT 0689000399

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:15 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

FORD FOCUS TITANIUM 2013 AUTOMAT 0689000399

7 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:09 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:46 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Okazion viti 2013 automat 2.0 benzine 4800

4 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:59 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

OKAZION AUTOMAT 2.0 naft full opsione

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 23:25 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

FORD FOCUS OKAZION

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 15:44 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Focus

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
24 Maj 14:28 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Shitet ford fokus

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 15:08 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford focus okazion

1 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 13:46 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

SHITET&NDERROHET Ford Focus Benzin&Gas 1.6

4 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 08:08 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford focus

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 08:07 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 20:33 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford focus

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 16:16 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

FORD GRAND CMAX 7 vende Automat 2.0 nafte, zvicra

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
22 Maj 12:25 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford focus 2015

8 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 12:17 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford focus 2015 automat

8 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 22:16 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford focus 1.6 TDCI

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 18:48 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford focus 2008 1.6 nafte

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 15:07 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

SHITET FORD FOCUR OKAZION

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 13:33 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Shitet

950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford Focus | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione