Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford Focus ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej Ford Focus në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford Focus ne shitje apo modele tjera si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Ford fiesta ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mire në Gjithë Shqipërinë.Sot 03:59
Linku:
Makina , Tiranë

FORD FOCUC SYNC EDITION

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 22:52 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 BENZIN 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:35 Dyqani Makina , Vlorë

Okazion

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:32 Makina , Durrës

Ford Focus ����

2 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:25 Makina , Tiranë

Shitet Ford Focus 2012

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:23 Makina , Tiranë

Ford Focus 2.0 Naft

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:50 Makina , Tiranë

Ford 2008 naft 1.8 okazion 2400 euro ska diskutim

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:37 Makina , Durrës

SHITET FORD FOCUS 1.6 NAFT FUNDI 2011

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:21 Makina , Fier

FORD FOKUS 2003

1 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:12 Makina , Tiranë

BLEJ MAKINA TE GJITHA LLOJEVE

900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 21:12 Makina , Durrës

Ford Focus 1.6 nafte

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:01 Makina , Tiranë

Ford Focus ne gjendje 10/10

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:58 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.8 NAFTË MANUAL VITI 2005… OKAZION

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:48 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FOCUS 2018 SE ECOFLEX 2.0 ( 0689000399 )

9 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:39 Makina , Vlorë

Okazion Shitet +355 69 681 9064

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:19 Makina , Fier

Shitet Nderrohet Ford Focus 2013

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:12 Makina , Tiranë

Shitet Ford Focus 1,8 NAFT 2001 Manual

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:01 Dyqani Makina , Tiranë

❌ Ford Focus Titanium ❌

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:32 Makina , Fier

Ford Focus 2.0 Diesel-2009-CABRIO ELEKTRIKE-MANUALE 6 MARSHA

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:23 Makina , Durrës

Ford fokus

1 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:22 Makina , Tiranë

Ford Fokus

5 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:09 Makina , Durrës

Ford ��OKAZION��

6 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:08 Makina , Fier

OKAZION!! Ford Focus 1.8 TDCi 2008 Gjendje Perfekte!!

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:40 Makina , Durrës

Shitet ford fokus

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:37 Makina , Tiranë

Ford 2010 naft 1.6 okazion 3700 euro okazion

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:34 Makina , Vlorë

Ford Focus Titanium VP 2009 Disel 1,6

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:31 Makina , Tiranë

Shitet ford focus 2011

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:23 Makina , Durrës

FORD FOCUS 1.8 TDCI 2004

Sot 18:12 Makina , Lezhë

shiko foton

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:09 Makina , Elbasan

Ford Focus

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:06 Makina , Tiranë

FORD FOCUS TDCI

4 390 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:03 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 2012

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:48 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.8 NAFTE OKAZION

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:31 Makina , Vlorë

FORD FOCUS 1.6DIESEL ECONETIC ✅️VITI:12/2011 ✅️PERFEKTE!

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:21 Makina , Durrës

Focus 1.6 Naft

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:14 Makina , Elbasan

Ford Focus

1 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:10 Makina , Tiranë

Ford Focus 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:50 Dyqani Makina , Tiranë

Ford Focus ����

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:45 Dyqani Makina , Durrës

FORD FOKUS NAFTE 1.6 MANUALE VITI 2007 ME DOGANE NE SUPER GJ

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:28 Makina , Tiranë

Ford focus 1.6 nafte

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:25 Makina , Tiranë

Ford focus benzingaz

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:44 Makina , Tiranë

SHITET FORD FOCUS 1.6 MANUAL BENZIN GAZ

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:40 Makina , Tiranë

MAKINA me QIRA ne RINAS TIRANE 0672136575 MAQINA

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 14:26 Makina , Tiranë

Shitet Ford Focus 1.8 TDdi

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:21 Makina , Durrës

Ford fokus 1.6 naft

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:13 Makina , Tiranë

Ford Focus 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:07 Dyqani Makina , Fier

Ford Focus diesel

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:07 Dyqani Makina , Fier

Ford Focus 1.6 diesel

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:07 Dyqani Makina , Fier

Ford Focus 1.6 diesel

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:07 Dyqani Makina , Fier

Ford Focus 1.6 diesel sw

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:05 Makina , Durrës

Ford Focus

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për Ford Focus ne shitje? Shiko njoftimet për Ford Focus ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Blej Ford Focus ne Shitje


Eksploro njoftimet për Ford Focus ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford Focus ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë ford fiesta ne shitje të tjerë Kërko Ford Focus ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Ford Focus


Keni Ford Focus që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për ford fiesta ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione