Ford fiesta 1.4 naft

2 500 EUR

Shitet nga: Taulant 08 Korr 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fiesta
makina esht ne gjendje te mir motorike ashtu dhe xhenerike
Taulant
0692099918
Leaflet
Në fillim