Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Fiesta Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford Fiesta | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:39 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.6 Tdci

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:26 Makina , Durrës

ford fiesta 1.4 naft viti 2010 manual

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:25 Makina , Durrës

Ford Fiesta 2010 automat

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:38 Makina , Durrës

❌ OKAZION ❌Ford Fiesta TITANIUM 1.4 Benzin/Gaz 2010 Manual

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:02 Makina , Durrës

Ford Fiesta 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:02 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.4 Naft

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:48 Dyqani Makina , Durrës

OKAZION����FORD FIESTA 1.4 BENZIN MANUAL����

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:42 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.4 Benzin/gaz 2009 sapo targuar letra 1 vit

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:38 Makina , Durrës

SUPER OKAZION

5 490 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:13 Makina , Durrës

��Ford Fiesta 1.6 nafte viti 2010

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:12 Dyqani Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.5 nafte-2018

10 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 12:02 Makina , Durrës

2018 Ford Fiesta 1.0

12 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 10:44 Dyqani Makina , Durrës

FORD FIESTA VITI 2004 BENZINE GAZ

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:32 Makina , Durrës

Ford Fiesta ST 1.5 TDCI mundesi nderrimi

8 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 09:41 Makina , Durrës

Ford fiesta 1.0 benzine AUTOMAT

9 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Qer 23:46 Makina , Durrës

Ford 2999€ i diskutushem!

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 21:54 Makina , Durrës

Shitet-Ford fiesta

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Qer 14:49 Makina , Durrës

Ford fiesta 2005

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 21:56 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.6 Naft Manual Titanium Gjermanie Fulle

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 21:32 Makina , Durrës

Shitet ford fiesta viti 2007 1.6 naft

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 17:57 Makina , Durrës

Ford fiesta 1.6 naft

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 17:22 Makina , Durrës

Ford Fiesta 2012 Automat

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Maj 15:28 Makina , Durrës

Ford Fiesta

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 10:00 Makina , Durrës

Shitet ose nderrohet

5 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 09:55 Dyqani Makina , Durrës

����FORD FIESTA 1.4 BENZIN-GAZ MANUAL VITI 2010����

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 20:32 Makina , Durrës

Ford fiesta 1.4 diesel

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 21:20 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.6 Nafte Viti 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Maj 21:11 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.4 Nafte Viti 2007

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 09:49 Dyqani Makina , Durrës

Pjese kembimi ford fiesta

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Maj 07:24 Makina , Durrës

Shitet Ford Fiesta 2007 1.6 naft

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 19:06 Makina , Durrës

Ford Fiesta

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 11:15 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.5 nafte 2018

10 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Maj 12:32 Makina , Durrës

Ford Fiesta

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Maj 23:19 Makina , Durrës

Ford fiesta 2010 autmatike

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 21:04 Makina , Durrës

FORD Fiesta

8 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
24 Maj 20:43 Makina , Durrës

Ford Fiesta titanium 2010 1.4 gaz benzin full Ndrrim

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 10:16 Makina , Durrës

Ford fiesta 1.5 nafte 2014

5 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 21:01 Makina , Durrës

FORD

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Maj 18:21 Makina , Durrës

Ford fiesta 2007 1.6 nafte

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 01:26 Makina , Durrës

Ford fiesta

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Maj 19:35 Makina , Durrës

Ford fiesta full

2 500 EUR Çmimi me zbritje

18 Maj 07:57 Makina , Durrës

Ford fiesta

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Maj 23:47 Makina , Durrës

Shitet Ford Fiesta 1.2 Benzin/Gaz - 1.2 Milion

120 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 09:33 Makina , Durrës

Ford Fiesta ����

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 19:21 Makina , Durrës

Ford

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 11:57 Makina , Durrës

Ford fiesta 1.4 naft

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 10:22 Makina , Durrës

Shitet Ford Fiesta

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 00:16 Makina , Durrës

Ford fiesta 2010

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford Fiesta | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione