Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford Fiesta ne Shitje | Ofertat ne Gjithe Shqiperine


Gjej Ford Fiesta në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Ford fiesta ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej Ford ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mire në Gjithë Shqipërinë. Shiko Ford Fiesta ne shitje apo modele tjera si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme.01 Qer 05:19
Linku:
Makina , Tiranë

Ford fiesta

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 19:34 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Ford Fiesta 1.4 Tdci Diesel / Manuale

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:34 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Ford Fiesta 1.6 Tdci Diesel Eco / Manuale

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:24 Makina , Durrës

��Ford Fiesta 1.6 nafte viti 2010

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:24 Makina , Elbasan

❌❌❌❌OKAZION Ford Fiesta❌❌❌

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:08 Makina , Tiranë

Okazion Shitet Ford Fiesta 1.4 nafte. Blere me 0 km

3 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:41 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 15 Euro Dita

15 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 18:24 Makina , Tiranë

Ford 2013 benxin 1.0 Manual 5800 euro okazion

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:16 Makina , Tiranë

Ford fiesta 1.4 benzin-gaz automat 2012

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:09 Makina , Korçë

Shitet

250 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:06 Makina , Durrës

Ford Fiesta 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:06 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.4 Naft

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:02 Dyqani Makina , Kavajë

Ford fiesta 1.4 nafte 2008

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:53 Makina , Durrës

Ford Fiesta 2010 automat

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:43 Makina , Tiranë

Jepet Ford Fiesta me qira 40 Euro dita

40 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:39 Dyqani Makina , Kavajë

Ford fiesta 1.4 nafte e sapo ardhur

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:36 Makina , Shkodër

•FIESTA 1.4 NAFTE AUTOMATIKE 2008•

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:20 Makina , Tiranë

Ford fiesta

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:20 Makina , Tiranë

Ford fiesta 1.4 benzine automatike

2 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:16 Makina , Tiranë

Ford Fiesta

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:16 Makina , Durrës

Ford Fiesta 2010 Benzin / Gas

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:16 Makina , Tiranë

Ford fiesta benzingaz

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:03 Makina , Tiranë

Okazion Ford fiest 1.4 naft shume ekonomik

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:03 Makina , Shkodër

Ford Fiesta

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:02 Makina , Fier

Ford Fiesta

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:59 Makina , Korçë

Ford Fiesta 1.4 tdci

2 200 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 16:59 Makina , Fier

Shitet ford fiesta viti 2009 benxin gas

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:42 Makina , Durrës

❌ OKAZION ❌Ford Fiesta TITANIUM 1.4 Benzin/Gaz 2010 Manual

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:40 Makina , Tiranë

Benzin/Gaz Ford Fiesta 2007

2 800 EUR

Sot 16:07 Makina , Tiranë

FORD FIESTA 1.4 BENZIN+GAZ 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:51 Makina , Durrës

Ford Fiesta

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:55 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 14:31 Makina , Durrës

Ford fiesta 1.6 naft

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:02 Makina , Durrës

Ford fiesta 2011

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:31 Dyqani Makina , Fier

Ford Fiesta Titanium ▫️viti 2009

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:28 Dyqani Makina , Fier

Ford Fiesta 5p viti 2014 1.5 tdci 75cv

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 13:28 Dyqani Makina , Fier

Ford Fiesta viti 2014 1.4 95cv benzin-gas

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:28 Dyqani Makina , Fier

Ford Fiesta viti 2009 1.4 tdci

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:28 Dyqani Makina , Fier

Ford Fiesta 5p viti 2011 1.4 tdci

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:20 Makina , Fier

SHITET FORD FIESTA 1.4 NAFTE 2009

3 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 Dyqani Makina , Fier

Ford Fiesta 5p viti 20091.4 benzin-gas 96cv

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

ford fiesta 2009 1.6 nafte

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 Makina , Durrës

Ford Fiesta ST 1.5 TDCI mundesi nderrimi

8 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 13:04 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.4 Benzin/gaz 2009 sapo targuar letra 1 vit

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:27 Makina , Vlorë

shitet ford fiesta 1.4

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:51 Makina , Durrës

ford fiesta 1.4 naft viti 2011manual

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:49 Makina , Librazhd

FORD FIESTA AUTOMAT

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:45 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.6 Naft

3 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:35 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.4 nafte 2006

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:35 Makina , Durrës

Ford Fiesta

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Jeni duke kërkuar për Ford Fiesta ne shitje? Shiko njoftimet për Ford Fiesta ne shitje dhe gjej makina me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej Ford Fiesta ne Shitje


Eksploro njoftimet për Ford Fiesta ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko Ford Fiesta ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si ford fiesta, ford explorer, ford mustang, ford fusion, ford escape, ford edge, ford F-150, Ford Taurus Ford Flex dhe shumë ford fiesta ne shitje të tjerë Kërko Ford Fiesta ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për Ford Fiesta


Keni Ford Fiesta që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për ford fiesta ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për ford të ndryshme. Shpërndaj njoftime Ford ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione