BMW 323 cl -99

2 800 EUR

Shitet nga: ledio 26 Gush 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
323
Ne gjendje shume te mire makanike dhe xhenerike. Te gjitha sherbimet e kryera ne zvicer. Me 4 celesa dhe 120000 km te vete.2800 euro pak i diskutushem
Leaflet
Në fillim