Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 76
Aixam , 49
Alfa Romeo , 1841
Alpina , 7
Artega , 3
Audi , 22927
BAIC , 18
Bentley , 17
BMW , 15554
Bugatti , 7
Buick , 15
Cadillac , 91
Chevrolet , 712
Chrysler , 599
Citroën , 3556
Corvette , 3
Dacia , 106
Daewoo , 173
Daihatsu , 167
DeTomaso , 1
Dodge , 195
Ferrari , 6
Fiat , 8431
Ford , 21511
GMC , 36
Great Wall , 24
Grecav , 6
Honda , 602
Hummer , 77
Hyundai , 1997
Infiniti , 30
Isuzu , 86
Jaguar , 697
Jeep , 1020
Kia , 811
KTM , 8
Lada , 5
Lancia , 1106
Land Rover , 4072
Landwind , 2
Lexus , 43
Lifan , 3
Ligier , 1
Lincoln , 71
Maserati , 24
Maybach , 2
Mazda , 901
Mercedes-Benz , 84614
MG , 26
MINI , 941
Mitsubishi , 1923
Morgan , 1
Nissan , 3754
NSU , 4
Opel , 11784
Peugeot , 4844
Piaggio , 17
Pontiac , 2
Porsche , 1155
Proton , 1
Renault , 6497
Rover , 353
Saab , 211
Seat , 2253
Škoda , 1238
Smart , 1863
Spyker , 1
Ssangyong , 256
Subaru , 94
Suzuki , 749
Tata , 27
Tesla , 2
Toyota , 9155
Trabant , 1
Triumph , 1
TVR , 3
UAZ , 4
VW Volkswagen , 44964
Volvo , 2674
Wartburg , 3
Wiesmann , 3
Yugo , 7
Zastava , 7

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 16:10
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET TIGUAN 2009

9 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:27
Linku:
Makina , Tiranë

GL 350

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 10:21
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Bmw X5

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:55
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion Audi Q5 S Line 2.0 Benzine

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:43
Linku:
Makina , Tiranë

2021 Audi Q7 S-line

57 900 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 12:52 Dyqani Makina , Tiranë

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN AUTOMATIK 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:52 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:52 Dyqani Makina , Tiranë

FORD GRAND TOURNEO 1.8 NAFT 2008 ZVICRA ME DOGAN

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:52 Dyqani Makina , Tiranë

FORD S MAX 2.0 NAFTE 2007 ME 7 VENDE ZVICRA

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:52 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES SPRINTER AUTOMAT 1.8 BENZIN GAZ 2010 ME DOGAN

12 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:52 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI SX4 AUTOMAT 4X4 VITI 2010 BENZIN 2.0

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:52 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 BENZIN 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:52 Dyqani Makina , Tiranë

LANCIA DELTA 1.4 T-JET 150 CV BENZIN GAZ 2010 ZVICRA

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:52 Makina , Tiranë

Super Okazion Ford Escape 1.6 Benzine Automat -16

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:52 Makina , Tiranë

Audi A3 1.8 Turbo FSI Automat Zvicra -07 ����

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:52
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF - 1.6 TDI AUTOMAT 2013

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:52 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 - 1.6 TDI AUTOMAT

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:52 Dyqani Makina , Tiranë

CITROËN C 8 AUTOMATIC 2.0 BENZIN 2008 ZVICRA ME 7 VENDE

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:52 Makina , Elbasan

SL 55 AMG

35 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:52 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSVAGEN CADDY LIFE 2013 ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:52 Makina , Tiranë

Shitet gle coupe

44 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 12:52 Dyqani Makina , Tiranë

PEUGEOT EXPERT TEPEE 2.0 BENZIN VITI 2010 ZVICRA

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:52 Makina , Tiranë

Golf 5 1.9 TDI

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:51 Makina , Lezhë

Benz 1.7naft OOOKAZION

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:51 Makina , Durrës

Ford fiesta

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:51 Makina , Durrës

Audi Q5 SLine 2013 Full Option

15 450 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 12:50 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6 Nafte Automat Disctronic-16

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:50 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL ASTRA VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:50 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.5 NAFT 2008 7+1

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:50 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT DUCATO FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013 NDERROHET

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:50 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2014

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:50 Dyqani Makina , Tiranë

RENAULT LAGUNA AUTOMATIC 2007 ZVICRA

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:49 Makina , Tiranë

automat super ekonomik nafte gjendje perfekte

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:49 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.4 naft 2009 manual

5 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:48 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 NAFT VITI 2012 ZVICRA ME DOGAN

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:48 Dyqani Makina , Tiranë

SEAT ALTEA XL AUTOMAT 2.0 NAFTE 2009 ZVICRA FULL OPTIONS

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:48 Makina , Vlorë

Seat Leon

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 Makina , Tiranë

Mercedes benz GLK 250 Bluetec !!!

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:48 Makina , Tiranë

Citroen Berlingo 1.6 Nafte !!!

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:48 Makina , Tiranë

Audi Q7 S-Line , Full !!!

33 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:48 Makina , Tiranë

Toyota Veso-S 2012 1.4 nafte manual

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:48 Dyqani Makina , Tiranë

OPEL AGILA 1.2 BENZIN KAMBJO AUTOMATIKE 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:48 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES VIANO AUTOMAT 2.2 NAFTE ZVICRA ME DOGAN

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:47 Dyqani Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA AUTOMAT 1.6 BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:47 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT 500L VITI 2014 MOTOR 1.3 NAFT ZVICRA

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:47 Dyqani Makina , Tiranë

Volvo XC 60 2.4 Diezel VP 2010 Full Ekstra

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 12:47 Makina , Vlorë

VOLKSWAGEN POLO 1.6-TDI BLUEMOTION✅️VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:46 Makina , Tiranë

R Class 320 (pa takse lluksi)

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:46 Makina , Vlorë

FORD FOCUS 1.6DIESEL ECONETIC ✅️VITI:12/2011 ✅️PERFEKTE!

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:46 Makina , Tiranë

��⚪Ford Kuga 11 Automat, 2.0 nafte

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:46 Makina , Tiranë

Ford Kuga '14 123 mij km origjinale nga Zvicra

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 12:44 Makina , Durrës

����SHITET AUDI A4 S LINE VITI 2007 ����AUTOMAT DSG ����

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:43 Makina , Durrës

Volkswagen Caddy Life 1.9 Tdi

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:43 Makina , Durrës

Mercedes Benz C300 4 Matic

10 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:43 Dyqani Makina , Tiranë

♦️RANGE ROVER ��Discovery Sport 2.0

19 499 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione