U SHIT

3 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 05 Sht 13:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT! 2 825 EUR
❌E SHITUR❌ 6 900 EUR
Okazion!Audi RS5 4.2 benzine 107Mije Km!2014 0 EUR
U SHIT 3 400 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Shitet Audi A4 1.9TDI i sapo ardhur me dogane te paguar dhe i sapo targuar me cdo gje te paguar per 1 vit Makina disponon clima tronic ESP ABS Antifurt etj MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 900 EUR
U SHIT 6 200 EUR
U SHIT 2 950 EUR
U SHIT! 2 700 EUR
Në fillim