U SHIT!

3 100 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 25 Tet 14:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 5 900 EUR
U SHIT 5 400 EUR
U SHIT 4 500 EUR
U SHIT 6 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Okazion! Shitet Audi A4 1.9 TD(I) Diesel e sapo ardhur me dogane te paguar!Makina disponon clima digitale Esp (sistem antirreshkitjes) ABS 10 airbag antifurt origjinal me alarm disqe alumini origjinal etj...makina ne gjendje perfekte ne cdo aspekt! MUND TE NA VIZITONI DHE NE INSTAGRAM “AUTO BEU” FALEMINDERIT
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 100 EUR
❌E SHITUR❌ 7 590 EUR
U SHIT 4 900 EUR
U SHIT 3 400 EUR
Në fillim