Shitet Audi A3 S-line Okazion!

4 800 EUR

Shitet nga: Ergys 22 Maj 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
A3
Shitet Audi A3 S-line vitprodhim 2007 , S-line fabrike .
Makina esht ne gjendje shume te mire me klima AC , baxha dhe brenda S-line .
Sherbimet e bera ne kohe dhe letrat te paguara der ne prill 2021 .
E gatshme per cdo lloj prove .
Leaflet
Në fillim