Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi A3 ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Njoftimet per Audi A3 ne Shitje. Gjej mijera oferta per Audi ne shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Audi A3 ne shitje, apo modele tjera si: Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi RS3, Audi RS4, dhe shumë të tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A3 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.12 Pri 17:06
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

SHITET AUDI A3 BENZIN GAZ

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2015 Audi A3 2.0 Tdi

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A3 PREMIUM PLUS (S LINE) - 2016

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:22
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2015 Audi A3 2.0 Tdi

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
04 Pri 10:25
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 - eTron SHITET

15 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Sot 01:57 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi 1.8 Turbo FSI Automat Zvicra - 07

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:53 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

2012 AUDI A3 2.0 TDI S-Line S Tronic FULL

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:50 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

2012 AUDI A3 2.0 TDI ��S-Line��

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2015 Audi A3 2.0 Tdi

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A3 PREMIUM PLUS (S LINE) - 2016

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:28 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

okazionn audi a3 6999 € kamio automat

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:22
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2015 Audi A3 2.0 Tdi

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:16
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A3 PREMIUM PLUS - 2016

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:10
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Shitet

12 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:59 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

��MUNDESI NDERRIMI��AUDI A3 25TDI (1.6 Nafte) 2015 AUTOMAT

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:29 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Shitet audi A3 1,6 benzin gaz 100% 2010

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:14 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Fier

Audi A3 2.0 Diesel 2013

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 00:10 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

Audi a3

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:24 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 Sportback 1.9 tdi

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:15 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Shitet Audi A3 4000 euro

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:55 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

SHITET AUDI A3

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:44 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Vlorë

���� Audi A3 2.0 nafte 2007 ����

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 22:07 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 21:27 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

SHITET AUDI A3 1.9 TDI VITI FUNDI 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:24 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

!!OKAZION!! AUDI A3 NAFTE 2.0

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:08 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

Makina Me Qera "Super Cmime"

17 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:08 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

Shitet Audi A3 1.4 BENZIN-GAZ OKAZION��������

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:04 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Kukës

Audi A3 Sportback 1.9 tdi

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:54 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

Shitet Audi A3 Sportback 2,0 nafte,2007, me dogane te paguar

4 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:48 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 SportBack, 2.0 Nafte, CeL : 0692126959

4 790 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:47 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi a3 2.0 tdi automat

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:37 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

Shitet Audi A3 automat viti 2007 2.0nafte

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

✅ Disqe Range Rover Sport 20-Inch Me Goma ❌ 1.000 Euro ❌

1 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:31 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

Shitet Audi A3 Automat

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:31 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

✅ Disqe Audi 18-Inch Me Goma A3,A4 ,A5,A6,A7 ❌ 400 Euro ❌

400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:31 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

✅ Disqe Audi & A3, A4, A5 , A6 17-Inch Me Goma ❌ 400 Euro ❌

400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:31 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

✅ Disqe 18-Inch Me Goma Universal Audi , Vw , Mercedes etj

300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:30 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

✅ Disqe Mercedes Benz 18-Inch Me Goma ✅ ❌ 500 Euro ❌

500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:11 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

SUPER OKAZION����Audi A3 Automat Benzin

6 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:09 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

Audi a3 1.6 nafte e 2014

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:09 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

SHITET 069 666 94 00

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:57 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

Audi A3

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:57 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkodër

Audi A3

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:56 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

Shitet ose nderrohet

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:52 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

��Audi A3 Full Look S3 2019��

13 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Dje 19:51 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

Shitet ose nderrohet

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:49 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUDI A3 2.0 TDI 2014

12 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 19:28 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Lushnjë

AUDI A3 1.9 TDI Sapo Ardhur 2009 Ndrrohet

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:55 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Kukës

AUDI A3 Look S-Line

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:53 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

BLEJ MAKINA

2 000 EUR

Online
Dje 18:27 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

Audi A3 1.6 Naft

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:11 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Shitet Per Arsye Mosperdorimi

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:08 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Okazion Audi A3 Super Gjendje

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 17:42 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Kavajë

Audi a3

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:33 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 2.0 TDI S-line Automatike

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online

Kerkoni per Audi A3 ne Shitje? Gjej mijera njoftime ne MerrJep.al per Audi te ndryshme ne shitje. Blini apo shisni Audi A3 ne tregun me te madhe online MerrJep.al.a


Gjej Audi A3 ne Shitje


Mijera oferta per Audi A3 ne shitje. Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej ofertn ideale per ju. Shiko njoftimet per Audi A3 ne shitje apo modele tjera te Audi si: Audi A5, Audi A6, Audi Q3, Audi Q7, Audi RS3, Audi RS4, Audi RS6, Audi A7, Audi S1, Audi S2, Audi S3, dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per Audi A3 ne shitje ne Gjithe Shqiperine.


Shit Audi A3 ne MerrJep.al


Keni Audi A3 te perdorur apo te re qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne tregun me te madhe online.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione