Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi A3 Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Audi A3 | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 05:19
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A3 1.2 Benzine/Gaz

7 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Sot 12:07 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A3 1.6 nafte Automat

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:07 Makina , Tiranë

Audi a3 1.9 automat vit 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:54 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A3 2.0 nafta Automat

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A3 Sline quattro 2.0 TFSI Benzin

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 05:19
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A3 1.2 Benzine/Gaz

7 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:53 Makina , Tiranë

Audi A3 S-Line 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:39 Makina , Tiranë

AUDI A3 2.0TDI 2014

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:05 Makina , Tiranë

Audi A3 1.6 diesel -14

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:16 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A3 Nafte 1.6 Manuale Viti 2013 Me Doganë

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:08 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A3 Viti 2015 Kambio Automatike 1.6 Nafte E SHITUR FLM

14 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 17:18 Makina , Tiranë

Audi a3

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:23 Makina , Tiranë

A3 2016 2.0 benzin Automatike Panoramike

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:12 Makina , Tiranë

SHITET OKAZION AUDI A3

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:35 Makina , Tiranë

Audi A3 Sedan 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 14:28 Makina , Tiranë

Audi A3 2015 1.6

14 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:21 Makina , Tiranë

Audi

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:56 Makina , Tiranë

Audi A3 25TDI Dynamic Sportback, 2015

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 12:30 Makina , Tiranë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:55 Makina , Tiranë

Audi a3

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:44 Makina , Tiranë

Okazion ,Shitet makina ,3,9euro

4 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:37 Makina , Tiranë

AUDI A 3-2015

12 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:26 Makina , Tiranë

Shitet AUDI A3 Automat 2.0 Nafte

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:42 Makina , Tiranë

shitet 0683655766

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 03:58 Makina , Tiranë

✅Audi A3 S-Line Manuale 2.0 Nafte 2010 ������������

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 03:52 Makina , Tiranë

✅Audi A3 Automatike 1.6 Nafte 2015 Super Gjendje

12 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 23:27 Makina , Tiranë

Shitet/nderrohet Audi A3

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Maj 16:46 Makina , Tiranë

AUDI A3 S LINE 2.0 TDI -2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 12:53 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - Audi A3 Sportback S-line 2.0TDI,Panorame

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
30 Maj 11:42 Makina , Tiranë

Audi A3

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 10:08 Dyqani Makina , Tiranë

U shit✅Audi A3 ����

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 10:00 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A 3 1.6 NAFTE TDI VITI 2011

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Maj 09:09 Makina , Tiranë

‼️Audi A3 2.0 TDI‼️

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 08:51 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A 3 SPORTBACK AUTOMATIK KLIMA

5 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 21:33 Makina , Tiranë

AUDI A 3-2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Maj 21:27 Makina , Tiranë

����SHITET AUDI A3 2.0 TDI sedan S-LINE ����

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Maj 16:13 Makina , Tiranë

Audi A3 2010 Manual 1.6 TDI 7400 Euro

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 15:16 Makina , Tiranë

Audi A3 viti 2012

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 08:33 Makina , Tiranë

Audi a3

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 23:30 Makina , Tiranë

Okazion Audi A3

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Maj 20:03 Makina , Tiranë

Me qera

1 LEK / ditë

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 13:43 Makina , Tiranë

OKAZION. AUDI A3 1.6 TDI

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 12:57 Makina , Tiranë

Audi a3 sportback

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 12:28 Makina , Tiranë

Audi A3 2017

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Maj 10:07 Makina , Tiranë

Shitet

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 10:04 Makina , Tiranë

Shitet Audi A3

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Maj 08:31 Makina , Tiranë

Audi A3

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Maj 21:20 Makina , Tiranë

Audi A3 G-tron 3X-sline

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Maj 20:11 Makina , Tiranë

Audi A3

9 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Maj 17:58 Makina , Tiranë

‼️SHITET‼️

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Audi A3 | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione