E klas | Tiranë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe E klas,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj E klas Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:47 ,

Mercedez Benz c klas 220 automat nafte

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:47 ,

Volkswagen Pasat Automat dsg 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:45 ,

Mercedez Benz automat 220 nafte perfekte

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:54 ,

Shesh nderroj Mercedes Benc A clas 180 dizel atomat

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:54 Dyqani ,

Shitet Mercedez C Klas 220 cdi Automat

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:59 ,

Hummer H2 6.0 V8 benzin/gaz

15 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:58 ,

Bmw 730li benzine/gaz 100%

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:46 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:33 Dyqani ,

Mercedes Benz E Klas

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:27 ,

����SHITUR,Avangard ;c180Automat 2006 SHITUR,,Flm,merrjep

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:09 ,

Mercedes Benz C class 220 CDI 2006 Evo

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:09 ,

Mercedes Benz C220 CDI Automat Avangarde Full

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:32 ,

A Klas 05

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:28 ,

Mercedes Benz C220 Nafte 2009 AVANTGARDE Automatik

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:56 ,

C klas 220 viti 2005

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:38 ,

Shitet Mercedez Benz c klas 220 cdi Automat viti 2012 ����

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:36 ,

Shitet Mercedez Benz C klas 220 automat avangard viti 2010

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:33 ,

Mercedes Benz • C Klas 220 • Avantgarde • 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:25 ,

Fiat punto gjendje super OKAZION

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 17:46 Dyqani ,

Shitet ose nderrohet. ml 2012 blutec 140000km Autovip.al.

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:28 Dyqani ,

C KLAS 230 Benzine 4matic -- VITI 2009

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 17:05 ,

���� OOOKAZIOOONNN B KLAS 2014 SHITET OSE NDERROHET����

10 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 16:24 ,

VW GOLF 5 AUTOMAT

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:24 ,

TOYOTA YARIS AUTOMAT 1.4 Nafte

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:24 ,

MERCEDES C300 Benzin / GAZ

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:14 Dyqani ,

Mercedes benz E 250 naft

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:40 ,

Shitet C Klas Viti 2011 300 Benzine Gaz (TNG)

9 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:29 ,

Mercedes c 220 ..LETRAT E SAPO PAGUERA...

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:28 ,

Mercedes c 220 avangard..letra te sapopaguera..

6 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:23 Dyqani ,

A 170 Benzin AUTOMATIKE

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:03 ,

Ford C- Max 1.6 Naft - I sapo ardhur nga Zvicrra

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:29 ,

BMW X5

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:13 Dyqani ,

Mercedez C Klas 220 CDI ,2008

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:59 ,

Bmw x3 2.0 benzin/gaz

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:14 ,

e klas

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:44 ,

E KLAS 220 VITI 2017 75 MI KM

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 08:33 Dyqani ,

B KLAS 200 blueficense AUTOMAT 2017

14 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 08:32 Dyqani ,

E KLAS 220 CDI AVANTGARDE.LUK AMG 2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj E klas | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione