Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

E klas | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe E klas,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj E klas Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:54
Linku:
Dyqani ,

OKAZION !! S KLAS 550 AMG 2009 FULL

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 12:43
Linku:
,

Shitet benx c klas 204 automat navi madh

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 01:16 ,

��️kazione Toyota♻️

1 500 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:58 ,

2011 GOLF 6 2.0TDI FULL OPTION

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:58 ,

OKAZION 2013 AUDI A4 2.0 TFSI 94.000KM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 00:58 ,

SUPER Volkswagen Jetta NAFTE 1.6 TDI

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:10 ,

Cayenne diesel 3.0

27 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:46 ,

A.klas.170 cdi.2002

1 290 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:40 ,

AUTOMATIK mercedes benz c klas 200 cdi evo naft

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:23 ,

Mercedes Benz C220 CDI ESPRIT SPORT AUTOMAT GJENDJE PERFEKTE

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:12 ,

MERCEDES C200 CDI BLACK EDITION/AUTOMATIK✅️GJENDJE PERFEKTE!

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:01 ,

C class 300 4matic Benzin /Gaz

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:15 ,

Benz 250D Viti 1995

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:03 ,

��Mercedes Benz ��FullPanorama E350 BlueEfficiency ����

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:50 ,

Okazion Passat 4x4 1.9tdi viti 99 me letra te paguara

220 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:42 ,

SHITET E KLAS 220 MANUAL

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:33 ,

NISSAN X TRAIL 2.5 BENZINE GAZ AUTOMATIK

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:15 ,

Mercedes C 220 CDI Automat 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:15 ,

Mercedes Benz C 250 cdi 2009 Automat

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:52 ,

Mercedes Benz Avangard C klas 220 Naft Bluefficenc .

9 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:51 ,

Shitet MERCEDEZ BENC C KLAS 220 BLUEEFICENC VIT 2011

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:51 ,

Hyundai Sonata 2014 2.0

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 19:26 ,

shitet

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 19:20 ,

C 2005 Gaz Benzin

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:20 ,

C300 2012 80.000 milje

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 19:20 ,

C300 2012 124.600 milje

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:17 ,

C class 2.2

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:17 ,

A6 2012 194 mije km

13 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:14 ,

AUDI A4 2.7 TDI FULLL

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:14 ,

HUMMER H2 FULLLL

20 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:14 ,

BMW 730Li 2014 benzin gaz 100%full

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:06 ,

E class evo

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:53 ,

E klas 212 Automat viti 2009

12 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:41 ,

B 200 Turbo

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:41 ,

Benz E200 benzin

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:39 Dyqani ,

C KLAS 220 CDI AUTOMAT 2008 AVANTGARDE

6 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:29 ,

S clas 350 full option

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:29 Dyqani ,

E KLAS 270 NAFTE MANUALE

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:28 ,

Mercedes Benz C klas 220 CDI Avangard ,Automat, Sensor, Navi

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:28 ,

Mercedes Benz E klas 220 CDI Avangard ,Automat

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:27 ,

Mercedes Benz C klas , 200 Benzin-Gas ,sensor, lekure

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:26 ,

E klas 220 avangart

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:26 ,

E klas 220 avangart

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:26 ,

TOYOTA RAV4 2.4 BENZINE GAZ GJENDJE PERFEKTE

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:26 ,

VOLVO XC60 3.0 BENZINE NE GJENDJE PERFEKTE

9 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj E klas | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • E klas në kategorinë Makina
  • E klas në kategorinë Makina | Ford | Fiesta
  • E klas në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 200 | C-Class
  • e klas në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 400 | E-Class
  • E klas në kategorinë All Category
  • E klas në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 270 | E-Class
  • E klas në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 200
  • E klas në kategorinë Makina | Mitsubishi
  • E klas në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | G-Class
  • E klas në kategorinë Makina | Toyota | Land Crusier

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione