Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motorr - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Lushnjë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motorr,kategori,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Motorr Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:55 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Lushnjë

bmw x5

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:08 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Lushnjë

Opel Corsa d 1.2 Benzine 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:08 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Lushnjë

Shitet&mund të Nderrohet*Nisan Qashqai 2011*Gaz/Benzine1.6*

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 19:41 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Lushnjë

AUDI A6 PRESTIGE 3.0 BENZIN

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

Golf 5 viti 2006 motorr benzin +gaz

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:25 Makina  ·  Lancia  ·  Dedra  ·  Lushnjë

Lancia Delta viti 2013 Automat

5 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Lushnjë

Golf 5 plus viti 2006 diesel

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Lushnjë

Golf 5 plus viti 2006 motorr benzin +gaz

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Lushnjë

Mercedes Benz class A 180

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:03 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Lushnjë

Audi a3 Automat

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Lushnjë

��E Class 550 V8 AMG Package Full��

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:27 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lushnjë

Opel Astra 1.8 AUTOMATIC ����

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

GOLF 5, 1.9 NAFTE MANUAL , 2007

3 150 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 17:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Lushnjë

Volswagen Touran

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Qer 17:01 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Lushnjë

Nissan Qashqai full full

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 23:53 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Lushnjë

Fiat Bravo 150 Hp Sport

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 22:14 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Lushnjë

Mercedes E280 Avantgarde EVO zvicra ����

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
14 Qer 22:14 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Lushnjë

Mercedes C200 Kompressor

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
14 Qer 22:13 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Lushnjë

Audi A4 1.8T S -Line Zvicra ����

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
14 Qer 19:45 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Lushnjë

Shitet Audi A7 3.0 BENZINE

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 19:45 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lushnjë

Shitet Ford Focus 2.0 Benzin Gaz

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 19:43 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Shitet Toyota Yaris 1.3 Benzin AUTOMAT

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 19:43 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Shitet Toyota Yaris 1.3 Benzin AUTOMAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 14:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Lushnjë

E KLAS VITI 2016 LOOK AMG FULL

32 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 14:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

VOLKSVAGEN golf plus automat 07 super.

5 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 09:11 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Lushnjë

Toyota Yaris Motorr 1.4 Naft AUTOMAT Sapo Ardhur 2008

5 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 14:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

Shitet Okazion super �� Mercedes c220 AUTOMAT

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 19:49 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Fiat  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Fiat 64

4 000 LEK

Online
11 Qer 20:09 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Lushnjë

Toyota Auris Automat Zvicra ����

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
11 Qer 20:09 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Lushnjë

Mercedes E280 SportPacket Benzin/Gas

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
10 Qer 09:03 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Lushnjë

Audi Q5 ✅ Benzin Gaz ✅

16 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Qer 22:53 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Lushnjë

Volvo xc 60 benzin gaz radar polstar

15 999 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 12:05 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Lushnjë

AUDI A8 ����VITI 2017 SUPER FULL

39 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Qer 20:50 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Lushnjë

Motorr 110 cc

06 Qer 06:40 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Lushnjë

Audi A6

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 21:43 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Lushnjë

Range Rover Sport

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 21:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Lushnjë

Mercedes Benz C class avangardë

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 19:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lushnjë

2golf 5����1.9 ����2007

3 838 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motorr | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Motorr uji në kategorinë Anije dhe skuterë uji
  • Motorr në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Motorr pa letra në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • Motorr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • motorr në kategorinë Anije dhe skuterë uji
  • motorr në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • MOTORRA në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | KTM
  • Motorr në kategorinë All Category
  • motorra në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Harley-Davidson
  • Motorr elektrik në kategorinë Moped (nën 50cc) | Markë tjetër

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione