Shtepi | Kukës

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi,kategori,ose vendndodhje Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shtepi Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kukës ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Shk 17:43 ,

Shitet 1+1

3 000 000 LEK

Numri i dhomave: 1
07 Dhj 15:38 ,

Shtepi dy katshe

90 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
13 Tet 15:11 ,

Shite shtepi 190m²

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 190
12 Tet 13:51 ,

Shtepi ne shitje

90 000 EUR

Numri i dhomave: 5
12 Tet 07:08 ,

Shtepi ne shitje

90 000 EUR

Numri i dhomave: 5
25 Gush 19:05 ,

Shtepi

95 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
29 Pri 16:09 ,

OKAZION! APARTAMENT 100 M2 NE GOLEM

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
28 Pri 04:44 ,

Shtepi private 2 kateshe ne Kukes

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
04 Pri 15:00 ,

Auto Servis "FRANCE' PEUGEOT RENAULT CITROEN

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Mar 21:24 ,

Camera sigurie per shtepi dhe biznese

300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Dhj 15:53 ,

Shitet Mercedes-Benz E 220 105,000 Km

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Tet 18:40 ,

Shtepi Banimi

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Tet 18:07 ,

Shtepi Banimi

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Mar 16:39 ,

Shitet apartamenti 1+1 Kukes

3 300 000 LEK

Numri i dhomave: 2
28 Sht 18:35 ,

Shtepi Okazion!!! Lagjia e re Kukes

90 000 EUR

Numri i dhomave: 5
15 Nën 21:24 ,

Mercedes Benz CLS 320 dizel

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 11:07 ,

Shtepi 2+1 ne Kukes

Numri i dhomave: 3
27 Sht 10:59 ,

Shtepi 2+1 ne Kukes

Numri i dhomave: 3
02 Sht 19:36 ,

Shtepi private ne Kukes

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
15 Gush 09:20 ,

Shitet shtepi private Lagjia Re Kukes

120 000 LEK

Numri i dhomave: 10
31 Mar 13:53 ,

Shitet shtepi 2+1

48 000 LEK

Numri i dhomave: 3
14 Shk 17:36 ,

Shtepi

60 000 EUR

Numri i dhomave: 6
13 Dhj 16:02 ,

Shitet shtepi 2+1

48 000 LEK

Numri i dhomave: 3
26 Tet 00:25 ,

Super ofert shtepi 140 m2

53 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
22 Sht 20:29 ,

Shitet shtepi

Numri i dhomave: 3
02 Sht 16:44 ,

Shtepi 3 kateshe me hipotek ne Kukes

150 000 EUR

Numri i dhomave: > 10

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepi | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione