Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtepi ne bregdet - Vila Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 262
Durrës , 170
Shkodër , 114
Vlorë , 43
Elbasan , 29
Fier , 28
Korçë , 25
Sarandë , 18
Berat , 11
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi ne bregdet,kategori Vila,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shtepi ne bregdet Të gjitha | Vila | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:38 Vila , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE QENDER TE DURRESIT !

90 000 EUR

Sot 14:35 Vila , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE PLAZH !

115 000 EUR

Sot 14:31 Vila , Durrës

SHITET SHTEPI 2-KATESHE TEK SPITALI, DURRES!

350 000 EUR

Sot 14:01 Vila , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE 2-KATESHE AFER SPITALI!

170 000 EUR

Sot 13:13 Vila , Durrës

Shitet, Vilë, Gjiri Lalzit, Durrës

1 EUR

Sot 13:06 Vila , Tiranë

Shitet Shtepi Private ne Porcelan

200 000 EUR

Online
Sot 13:06 Vila , Tiranë

Shitet Shtepi Private ne Allias

155 000 EUR

Online
Sot 13:04 Vila , Tiranë

Shitet Vile 4 Kateshe te Siri Kodra

600 000 EUR

Online
Sot 12:33 Vila , Durrës

SHITET SHTEPI DHE TOKE NE QERRET ANES RRUGES!

160 000 EUR

Sot 11:54 Vila , Korçë

shitet shtepi private

Sot 11:30 Vila , Tiranë

Vile per Shitje ne Komunen e Parisit

420 000 EUR

Sot 11:17 Vila , Tiranë

SHITET SHTËPI PRIVATE NË SAUK, TIRANË!

230 000 EUR / muaj

Online
Sot 09:11 Vila , Tiranë

SHITET VILE INDIVIDUALE, TURQUOISE MARINA

520 000 EUR

Dje 16:58 Vila , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE LAGJEN NR. 17 !

270 000 EUR

Dje 13:08 Vila , Durrës

Shitet Vile Gjiri Lalzit Durres

500 000 EUR

Dje 13:07 Vila , Durrës

Shitet Vile 2-Kateshe + Pishine Qerret Durres

250 000 EUR

Dje 13:06 Vila , Durrës

Shitet Vile Valamar Gjiri Lalzit .

670 000 EUR

Dje 11:50 Vila , Durrës

SHITET SHTEPI NJE KATESHE !

120 000 EUR

Online
Dje 11:38 Vila , Durrës

SHITET SHTEPI + TRUALL NE SHKOZET!

110 000 EUR

Online
24 Sht 23:11 Vila , Durrës

Shitet Shtepi + Toke 3000m2 105.000euro

105 000 EUR

24 Sht 09:59 Vila , Durrës

Plazh Durres, shes shtepi 2 Katshe

115 000 EUR

23 Sht 16:30 Vila , Kavajë

Shitet Vile Individuale, Qerret

500 000 EUR

23 Sht 11:25 Vila , Lezhë

Vile 2 Kateshe + Shtepi Druri ne Shengjin.

180 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vila në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepi ne bregdet | Të gjitha | Vila | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione