Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kondicioner - Dhoma Të gjitha në Shqipëria

Vlorë , 62
Sarandë , 36
Tiranë , 16
Pogradec , 14
Durrës , 13
Lezhë , 3
Kavajë , 2
Korçë , 2
Elbasan , 1
Shkodër , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kondicioner,kategori Dhoma,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kondicioner Të gjitha | Dhoma | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Qer 21:53 Dhoma , Korçë

Dhoma ditore dhe mujore

25 EUR / muaj

03 Qer 09:24 Dhoma , Vlorë

Apartament me qera ne orikum

28 Maj 13:00 Dhoma , Vlorë

apartamente me qera,dhoma plazhi.

30 EUR / ditë

22 Maj 14:11 Dhoma , Sarandë

Dhoma plazhi

30 EUR / ditë

17 Maj 00:55 Dhoma , Tiranë

1- SHTEPI ME QERA PER DY PERSONA ; TIRANE

180 EUR / muaj

14 Maj 20:14 Dhoma , Tiranë

Garsonjere me qera ditore

25 EUR / ditë

29 Pri 10:49 Dhoma , Tiranë

Zyre per qira te Ambasador 3

1 800 EUR / muaj

06 Pri 17:19 Dhoma , Tiranë

Jepet me qera nje zyre 16m2 pjese e nje vile me oborr

125 EUR / muaj

23 Dhj 17:51 Dhoma , Vlorë

Dhoma Lungomare Vlorë

20 EUR / ditë

11 Nën 13:13 Dhoma , Pogradec

Ofrohen dhoma pushimi per familjare

2 500 LEK / ditë

21 Tet 12:49 Dhoma , Pogradec

Ofrohen dhoma pushimi per familjare

25 LEK / ditë

07 Sht 10:38 Dhoma , Sarandë

Dhoma plazhi

60 EUR / ditë

27 Gush 17:48 Dhoma , Sarandë

Dhoma plazhi

25 EUR / ditë

24 Gush 12:57 Dhoma , Durrës

Apartament me qera / AC

25 EUR / ditë

17 Gush 13:24 Dhoma , Sarandë

Dhoma plazhi

30 EUR / muaj

08 Gush 23:16 Dhoma , Vlorë

Andi Apartament

40 EUR / ditë

06 Gush 13:45 Dhoma , Lezhë

Dhoma plazhi ne Shengjin

35 EUR / ditë

30 Korr 11:26 Dhoma , Vlorë

Shtepi per plazh

35 EUR / ditë

25 Korr 12:42 Dhoma , Lezhë

jepen dhoma me qera ne pazh shengjin

25 EUR / muaj

12 Korr 15:12 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi

07 Korr 21:38 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi vlore , 2000 Lekë

2 000 LEK / muaj

27 Qer 22:07 Dhoma , Tiranë

Dhoma Plazhi Orikum

35 EUR / muaj

26 Qer 16:44 Dhoma , Vlorë

Dhoma/ Garzoniere me qera ditore VLORE

30 EUR / muaj

23 Qer 05:24 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi

30 LEK / muaj

21 Qer 09:29 Dhoma , Vlorë

Jepen Dhoma me Qera per Pushime

40 EUR / ditë

19 Qer 17:34 Dhoma , Vlorë

Rruga Niko Hoxha

30 EUR / ditë

15 Qer 06:51 Dhoma , Vlorë

Dhoma me Qera

30 EUR / ditë

06 Qer 14:21 Dhoma , Sarandë

Dhoma me qera

50 EUR / muaj

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Dhoma në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kondicioner | Të gjitha | Dhoma | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione