Publikuar: Qer 10 2023 11:19

Disponojme dhoma plazhi komode per familjare. Dhomat jane te

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 10 11:19
Shikime: 5
Disponojme dhoma plazhi komode per familjare. Dhomat jane te pajisura me te gjitha pajisjet shtepiake dhe me kondicioner. Dhomat jane ne shtepi private ku garantohet parking.0696421410
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5
0696421410

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione