Publikuar: Korr 07 2023 02:59

Dhoma me qera per familjare, 2min larg liqenit

LEK

/ ditë
Publikuar: Korr 07 02:59
Shikime: 1
Ofrohen dhoma me qera per familjare, ne zone shum te qete dhe vetem 2min larg liqenit
Ne katin e pare,shtepi private me ambjent parkimi
Me te gjitha kushtet bashkekohore
Wifi, tv me wifi, kondicioner , ambjent gatimi, parkimi i sigurt me kamera
Hapja dhe mbyllja e portes se jashtme me pult
Dhoma e pershtatshme per 4-5persona
1krevat dopio+ + 2 krevate tek + divan qe hapet
Instagram, facebook: rent_rooms_pogradec (dhoma me qera pogradec)
2-3 persona 30mij lek nata
4 persona 35
5persona 40mij lek nata
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
+355693188822

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione