Publikuar: Jan 30 2023 05:51

Dhoma pushimi per familjare, 2min larg liqenit

LEK

/ ditë
Publikuar: Jan 30 05:51
Shikime: 1
Ofrohen dhoma me qera per familjare, ne zone shum te qete dhe vetem 2min larg liqenit
Me te gjitha kushtet bashkekohore
Wifi, tv me wifi, kondicioner , ambjent gatimi, parkimi i sigurt me kamera
Hapja dhe mbyllja e portes se jashtme me pult
Dhoma e pershtatshme per 4-5persona
1krevat dopio+ + 2 krevate tek + divan qe hapet
Instagram, facebook: rent_rooms_pogradec (dhoma me qera pogradec)
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
+355693188822

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione