Publikuar: Qer 20 2022 01:04

Dhoma me qera ditore Vlore/Dhoma Hoteli Vlore pas Lungomare

EUR

/ ditë
Publikuar: Qer 20 01:04
Shikime: 2
Jepen dhoma me qira ditore ne vijen e dyte te shetitores Lungomare ne qytetin e Vlores me mengjesin e perfshire! Hoteli ndodhet vetem 900 m larg detit dhe ofron akses ne te gjitha rruget e qytetit. Dhomat jane te bollshme dhe te te areduara se fundmi dhe permbajne shtrate dopjo,tavoline,karrike ,TV android/marres digital,Wi-fi falas ne te gjitha hapesirat,kondicioner si dhe tualete te medha. http://www.booking.com/Share-8scgv4 https://www.google.com/travel/hotels/s/FtKsJ
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
+355696336076

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione