Publikuar: Mar 07 2023 09:02

Garsoniere (suitë) me qera, Korcë

EUR

/ muaj
Publikuar: Mar 07 09:02
Shikime: 4
Jepet me qera garsoniere (suite) tek Pazari i Vjetër, Korcë. Pozicionuar në një nga zonat shumë pranë qendrës të qytetit dhe një nga atraksionet kryesore turistike.
Grasonierja ndodhet në një godinë 2 katëshe, karakteristike të Pazarit të Korcës. Është e mobiluar dhe e arreduar në mënyrë bashkëkohore, ku janë rrujatur elementet e vjetra të ndërtimit. Disponon kondicioner. Cmimi 400 euro/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione