Publikuar: Sht 07 2022 10:38

Dhoma plazhi

EUR

/ ditë
Publikuar: Sht 07 10:38
Shikime: 1
Jepen me qera ditore/javore gasoniere 50m² ne rrugen Ismail Qemali,5 min larg plazhit,prane portit/shetitore dhe cdo faciliteti si restorante/taverna/bar/farmaci/market
Totalisht te reja dhe mobiluar me gjithcka.
Kondicioner,wifi,netflix
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
0697227445

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione