Publikuar: Sht 18 2023 10:42

Shtepi pushimi ne Radhime

EUR

/ javor
Publikuar: Sht 18 10:42
Shikime: 12
Jepet me qera Apartament 1+1 per pushime ne Radhime,vetem 60 meter larg detit kati i trete me ashensor i mobiluar me te gjitha kushtet ballkon me pamje nga deti, dhome gjumi, sallon me kend gatimi ,tv ,Wifi, frigorifer, kondicioner, lavatrice, tualet.Cmimi varion ne baze te kohes qe ju intereson.Per me teper
Kontaktoni: 0696124416 si dhe ne WhatsApp
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
12
0696124416

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione