kondicioner | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kondicioner,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kondicioner Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:32
Linku:
,

jeep wrangler 2008 benzine 3.8 nderrohet

16 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:20
Linku:
,

Shitet Fiat Stilo 2004 1.2 1000€

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:04
Linku:
,

Mercedes B Class Benzine Gaz 2010

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 02:01 ,

Volkswagen Polo 1.6 TDI Bluemotion 2011 Manuale 5+R

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:21 ,

Opel Corsa 1.2 Benzin

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:16 ,

Ford Focus 1.6 TDCI naft - 07����

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:28 Dyqani ,

SHITET FUGON BENZ VITI 2011 DOGANE E PAGUAR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:27 ,

⭐️SHITET •Vw Golf 5 • 2.0 Tdi (Me 1 Bosht si 1.9) Manual 6+1

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:04 ,

Mitsubishi Colt 1.3 Benzin/Gaz

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:01 ,

C-Clas 220 CDI EVO MANUAL VITI 2005 2006 EURO4 SUPERGJENDJE

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:59 ,

SHITET A KLASS A180 NAFTE AUTOMATIK VITI 2005 AVANGARD

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:59 ,

Mercedes Benz C class 220

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:57
Linku:
,

FORD FUSION 2007 1.4TDCI MUNDESI NDERRIMI

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:55 ,

VW Touran 2.0 nafte 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:52 ,

Audi A4 S-LINE 2009

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:50 ,

---OKAZION--- Volskwagen GOLF 5

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:47 ,

⭐️ SHITET • Vw Touran 1.9 Tdi Diesel • Manual 6+1 • 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:47 Dyqani ,

Smart Fortwo 2009 Panoramik 1.0 Benzinë Automat

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:45 ,

OPEL MERIVA /1.4BENZIN GAZ

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:35 ,

Okazion

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:35 ,

VW Passat 2.0

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:34 ,

Nissan Note 1.5 Diesel 2008 Letra per 1 vit

35 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:31 ,

Toyota Yaris benzin dhe gaz 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:30 ,

Ford Fiesta 1.25

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:26 ,

-C Class W203 200 Evo!!!!!!

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:26 ,

Fiat Panda Benzine/Gaz

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:24 ,

MERCEDES BENC C 220

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:24 Dyqani ,

Mercedes Benz A Class 160 CDI Naftë 2005 Manual

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:23 ,

MERCEDES BENC C 220

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:23 ,

FORD FIESTA

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:21 ,

VW TIGUAN. OKAZION

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:20 ,

RENAULT SCENIC

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:19 ,

MERCEDES BENZ C 220 AUTOMAT

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:18 ,

FORD C MAX 1.8 BENZIN 2008 ZVICRA ME DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:17 ,

Ford Focus 1.6 naft

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:16
Linku:
,

!OKAZION! VW CADDY MAX, AUTOMAT,1.9 DIESEL, 2010, GJERMANIA

8 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:15 ,

mercedes benc clk 200 kompresor

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:14 ,

Toyota Yaris -1.0 Benzin+Gaz - Manual -2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:08 Dyqani ,

Ford Focus 1.8 naft viti 2006 me dogan te paguar

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:08 Dyqani ,

Ford Focus 1.6 nafte 147 mij km. Me dogan te paguar

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:07 Dyqani ,

Ford fusion 1.4nafte 2006 me dogan te paguar

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:05 Dyqani ,

MERCEDES C 180 BENZIN GAZ PRINC 2005 GERMANY ���� ME DOGAN

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:04 Dyqani ,

VW CADDY LIFE 1.4 BENZIN 2007 GERMANY ����

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:04 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 Dizel- 2007‼️

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:03 Dyqani ,

FIAT PANDA 4X4 VITI 2006 BENZIN 1.2 SWITZERLAND ����

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:03 Dyqani ,

Opel Meriva 1.3 Dizel- 07- Xhama te Zinj Origjinal‼️‼️

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kondicioner | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione