Publikuar: Pri 10 2023 10:58

Garsonjere me qera ditore

EUR

/ ditë
Publikuar: Pri 10 10:58
Shikime: 2
Japimi dhoma me qera ditore ne qender te tiranes, ne fillim te rruges te kavajes mbrapa raifeisen bank ,pallat i ri.
Dhomat jane totalisht te mobiluara ,me guzhine dhe pa guzhine..kondicioner ,tv,mundesi parkimi.
dhomat jane te ndryshme ,per nje ose me shume persona duke filluar nga 25 deri ne 40 euro dita
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione