Publikuar: Sht 24 2023 07:30

Dhoma ditore dhe mujore

EUR

/ muaj
Publikuar: Sht 24 07:30
Shikime: 21
Japim me qera ditore dhe mujore dhoma me kushte shume te mira me wc brenda ne dhome ,me tv ,me kondicioner etj. Qeraja ditore eshte 25 euro .
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
21
0683760025

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione