Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota Auris - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Toyota Auris,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Toyota Auris Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 04:48
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

CAR RENTAL GOLF 5

25 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
25 Shk 19:46
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:19
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 DIESEL

5 199 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 04:50
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

OKAZION SHITET TOYOTA AURIS 1.4 nafte 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:42
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Ford Transit Connect versioni L okazion

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online

Sot 04:50
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

OKAZION SHITET TOYOTA AURIS 1.4 nafte 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:48
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

OKAZION SHITET TOYOTA AURIS 1.4 nafte 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:48
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

CAR RENTAL GOLF 5

25 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:13 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Naft 2011

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 02:13 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota yaris 1.4 Naft 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:57 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Shitet Toyota auris motorr 1.4 nafte viti 2008

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:46 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 35d F15 2015 M Package

28 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:22 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Shitet toyota auris 2012 hibrid automat

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

SHITET GOLF 7 2015 benzin 1.8 9,8€

9 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Okazion | Shitet Golf 6 | Tiranë

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 21:28 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW CADDY, 2014 , 2.0 NAFTE 4X4 , CEL: 0692126959

7 490 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:27 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

Renault Clio, 1.2 Benzin Gaz Fabrike, 2010, Cel: 0692765740

3 690 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:27 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS AUTOMAT 1.4 NAFTE

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:25 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Vw Golf 6, Automat, 6490 Euro, Cel: 0692126959

6 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:10 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4tdi viti 2008

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 21:08 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

SHITET AURIS 1.4 NAFTE VITI 2007 MANUAL SUPERGJENDJ

4 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 20:59 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 3.0 Bi-TDI

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Tiranë

Shiten Goma Hankook

8 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 20:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  R 320  ·  Tiranë

Mercedes Benz R Class Full Opsion super gjendje

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:42 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS AUTOMAT

6 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:17 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

����EVO 280 BENZINE AUTOMAT 4-MATIC����

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:58 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

OKAZION TOYOTA AURIS

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 19:56 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

OKAZION TOYOTA COROLLA

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 19:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

Benz GLK 250 Bluetec

14 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 19:28 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 2.0 Naft, manuale

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:28 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Naft, super mjet

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:10 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS OKAZION

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 19:07 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

✅Toyota Auris Hybrid 2011

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:01 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

TOYOTA COROLLA OKAZION

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 18:45 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover Discovery 3 TDV6 HSE

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:45 Makina  ·  Lincoln  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Lincoln MKC 2.0T 2019

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C-Class 2010

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:43 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Seat Ibiza Style 1.6 Benzine 2010

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:19
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 DIESEL

5 199 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:42 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Auris 1.4 Disel

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 15:53 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 D4D NAFT MANUALE 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S Class Lorinser Lungo

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz E350 Avantgarde

12 599 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz E350 Anvantgarde 2011 Automatic

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz GL 350 BLUETEC AMG

24 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 super gjendje

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

E clas 350 4matik

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:26 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

SET Riparimi Cilindri Freni !!

185 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 14:26 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Kandele NGK BKR5EYA11

425 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 13:48 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1,4 Diesel Manual 2014 (165000 km)

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:42
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Ford Transit Connect versioni L okazion

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Toyota Auris | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione