Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Passat 2014 - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat 2014,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Passat 2014 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2014 Passat 2.0 TDI BlueMotion

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 07:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Tiranë

Okazion Fiat 500 1.2 Benzin 2010

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:56
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

����Mercedes E280 Benzine EVO Automat����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:11
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Elbasan

Audi A6 BiTdi ��

17 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
19 Pri 14:54
Linku:
Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Chopper/Coustom  ·  Honda  ·  Shadow  ·  Tiranë

Honda shadow vt600

3 500 EUR Çmimi me zbritje


Sot 11:37 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf me qera Car rental/ car Hire/ Golf me qera

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Vw Jetta 2.0 Tdi Sport Edition -14

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:35 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Fier

...INTERESOHEM t blej...ML350 bluetec KANADA 2014-2015

14 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:32 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:30 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

makina me qera tirana vW golf 7 economy cars for rent

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vlorë

polo 2015��1.4 automat R,line

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 11:30 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

TIGUAN ALL SPACE 2.0 NAFT 2020 FULL OPSION

19 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2014 Passat 2.0 TDI BlueMotion

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:16
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2016 e sapoardhur me dogane

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW PASSAT 2.0 TDI 2014 NE SHITJE

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:11
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Elbasan

Audi A6 BiTdi ��

17 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:11 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

2014 - Volkswagen Passat 2.0 TDI

9 498 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:11
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

✅️ Mercedes Benz E220 ✅️

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:08 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 220  ·  Fier

Mercedes Benz GLA 220 4Matic Look AMG

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Durrës

GLE 350 BENZIN VITI:2021 AMG LINE

75 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 11:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

✅SHITET Mercedes Benz Avantgarde E Class 220 Nafte 2009

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  Accord  ·  Elbasan

✅️ Honda Acura Rdx Luxury ✅️

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:01 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Ford Transit 9 vendesh Furgon me qera 9 vende/ 9 seater van

69 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:58 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

OKAZION AUDI A7 (LOOK RS7)

16 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:57 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Furgon 9 vendesh me qera Rinas/ Van for rent/ Furgon me qera

69 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:57 Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Kavajë

Kamioncine

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:56 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Lushnjë

Vw polo 2015��1.4 nafte

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 10:54 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Furgon me qera 9 vendeshe/makina me qera rinas/ rent a van/

69 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Fier

VW polo 2015��1.4 nafte

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 10:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

VW polo 2015��1.4 nafte

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 10:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Kavajë

VW polo 2015��1.4 nafte R.Line

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 10:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Berat

VW polo 2015��1.4 nafte

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 10:49 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

���� 2015 - Audi A6 2.0 TDI S-line (235HP)����

21 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

C 300 BENZIN(MOTORR 2.0) VITI:2016 159.000 KM

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:42 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

FORD KUGA 2.0 NAFT AUTOMATIKE 2014 155.000 KM

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:42 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Durrës

FORD RANGER 2.2 NAFT 2013 235.000 KM����

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E CLASS 220 NAFT (EVO)AUTOMATIKE 227.000 KM��������

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:41 Makina  ·  Isuzu  ·  D-Max  ·  Durrës

ISUZU D-MAX 2.5 NAFT VITI:2012 115.000 KM��������

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E 220 NAFT AUTOMATIKE VITI:2005 ��������

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

MITSUBISHI L200 2.5 NAFT VITI:2012 SAPOARDHUR��������

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  R 320  ·  Tiranë

Mercedes Benz R Class Full Opsion super gjendje

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

C 180 BENZIN+GAZ 2006 SUPER GJENDJE

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

E 220 NAFT 2006 SUPER GJENDJE

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:18 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

AUDI A8 4.2 BENZIN 2014 FULL OPSION

13 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:18 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Fier

SANTAFE 2.0 NAFT 2014 GJENDJE PERFEKTE

11 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Fier

S 550 BENZIN 2011 LUNGO FULL OPSION

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:18 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Fier

AUDI Q7 3.0 BENZIN 2013 FULL OPSION

9 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

C 300 BENZIN 2012 FULL OPSION

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Fier

GLK 250 NAFT 2016 FULL OPSION

13 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:18 Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

AUDI SQ8 400 TDI 2021 FULL OPSION

91 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 10:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

CADDY 2.0 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan OKAZION

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

Shitet/Nderrohet

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat 2014 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • passat 2014 në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Passat CC | Passat
  • Passat 2014 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 300 | C-Class
  • Passat 2014 në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Jetta
  • passat 2014 në kategorinë Makina | VW Volkswagen
  • Passat 2014 në kategorinë Automjete
  • Passat 2014 në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)
  • Passat 2014 në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • Passat 2014 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Passat 2014 në kategorinë All Category
  • Passat 2014 në kategorinë Makina | Nissan | Qashqai

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione