Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Disqe dhe goma origjinale - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Disqe dhe goma origjinale,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Disqe dhe goma origjinale Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:44
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

����Mercedes C180 Benzine Kompressor Automat����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 17:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Allroad  ·  Durrës

Okazion!!AUDI A6 AllRoad (2011) 3.0 Nafte

7 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:00
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

Okazion Volkswagen Golf 5 Plus 1.9 Nafte Automatik 2007

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:31
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

Audi A8L Exclusive 60TDI Limited Edition Mega Mega Full

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2011 Mercedes-Benz C300

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar

Sot 22:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes-Benz C300 Viti 2012

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C220 EVO AUTOMAT SPORT EDITION 05 SAPO ARDHUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Shitet Golf MK7 GTI 2016 look 2019

14 900 EUR

Sot 22:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C220 AUTOMAT SPORT EDITION 05 SAPO ARDHUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

Mercedes-Benz E350 CDI V6 AVANTGARDE FULL

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:29 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

***Ford Kuga 2.0 Diesel 2012 Automat Panorama super gjendje

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 22:29 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

** FORD C-Max 2.0 Diesel AUTOMAT -12 super gjendje akull ***

6 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 22:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

**VW GOLF 6 GTI 2.0 Fabrike Automat -12 Super full options**

9 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 22:26 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Tiranë

Land Rover Discovery Sport 2.0d R-Dynamic HSE 2018

23 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:26 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover Discovery 4.0 V6 Benzine/Gaz HSE

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  SL 55 AMG  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ SL550 OKAZION

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 22:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  SL 55 AMG  ·  Fier

SHITET MERCEDES BENZ SL550

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 22:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  SL 55 AMG  ·  Lushnjë

OKAZION MERCEDES BENZ SL550

3 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 22:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ S550 OKAZION

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Sot 22:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Fier

SHITET MERCEDES BENZ S550

52 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Sot 22:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Lushnjë

OKAZION MERCEDES BENZ S550

52 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Sot 22:17 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Vlorë

Audi Q7 3.0tfsi S-Line BENZIN-GAS

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 22:15 Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Tiranë

����HYUNDAI i30 2008����

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 22:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

Benz GLK 4Matic 220 Cdi 2011 full option, navi, 12000 €

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 22:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan 4 motion viti 2014,automat,2.0 Tdi, navi,13000 €

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 22:05 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

FORD FOCUS 2.0 GAS-BENZIN,AUTOMAT,VITI 2010,LETRA TE PRERA

5 199 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:04 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 Quatro 2014,full option,automat,3.0 tdi,navi,13500 €

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 22:01 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

BMW X3 2012 full option, 2.0 TDI X-drive, automat,12500 €

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 22:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

Okazion!! BMW 520D 2012 M-Performance Super Gjendje!!

10 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:56 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ E350 4MATIC MUNDESI NDERRIMI

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:55 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML350 BlueTec 2014

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:54 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Korçë

Volkswagen TOUAREG 3.0 TDI ��114000 km��

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:51 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Highlander  ·  Tiranë

Toyota Highlander 3.5 Hybrid XLE (pa takse luksi)

28 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

SHITET GOLF 6 2.0 TDI AUTOMAT SUPER FULLLL

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:51 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

FORD KUGA 2012 NAFT AUTOMATTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:45 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Kavajë

Toyota Auris 1.8 Hibride 2012

8 900 EUR

Online
Sot 21:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

Mercedes E200 kompressor automat

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 21:43 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Kavajë

Ford Kuga 2014 2.0 Nafte 4x4

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 21:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2010Mercedes-Benz C300

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2011 Mercedes-Benz C300

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2009 Mercedes-Benz C300

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 VW Golf 6 MOTOR 2.0 TDI

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:31
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

Audi A8L Exclusive 60TDI Limited Edition Mega Mega Full

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:30 Makina  ·  Fiat  ·  Croma  ·  Korçë

Fiat Croma 2006 1.9 nafte , manual

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:24 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Fier

VOLVO XC90 2.0 Benzine T6 Inscription Polestar

28 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 21:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 2017 7.5 look GTI Facelift 2021

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

����MERCEDES BENZ C 220CDI Blueefficiency AVANTGARDE����

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 21:06 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

Range Rover Vogue 4.4 SDV8 Autobiography SE Presidential

39 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:55 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover Discovery 3.0 Supercharged HSE Luxury

21 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:51 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

Nissan Rogue 2015 !!

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:50 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 TDI Premium Plus !!!

11 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:22 Makina  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Tiranë

Volvo XC90 T6 Inscription Full Option

30 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:21 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Range Rover Velar 2.0d R-Dynamic HSE Black & White

36 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:21 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

Jaguar F-Pace 2.0d R-Sport AWD 2018

27 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Disqe dhe goma origjinale | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione