Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina ford fiesta - Automjete Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina ford fiesta,kategori,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina ford fiesta Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:28
Linku:
Makina , Elbasan

Mercedes Benz C-220 Blutec

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Qer 05:19
Linku:
Makina , Elbasan

Audi A7 3.0 TDI Full Options

16 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 02:22 Makina , Elbasan

✅️ Mini Cooper Paceman ✅️

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 02:22 Makina , Elbasan

✅️ Jeep Grand Cheroke ✅️

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:22 Makina , Elbasan

✅️ Toyota Auris 1.4 ✅️

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:19 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz Cls ✅️

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:52 Makina , Elbasan

✅️ Range Rover Vogue ✅️

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:58 Makina , Elbasan

✅️ Mercedes Benz ML280 ✅️

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:46 Makina , Elbasan

❌❌❌❌OKAZION Ford Fiesta❌❌❌

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:28
Linku:
Makina , Elbasan

Mercedes Benz C-220 Blutec

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 15:02 Makina , Elbasan

OKAZION AUDI S4 Fabrike quattro 333 hp ������������

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:34 Makina , Elbasan

VW POLO AUTOMAT

5 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:42 Makina , Elbasan

Toyota auris 2.0 nafte

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 22:23 Makina , Elbasan

✅✅ OKAZION MUNDESI NDERRIMI✅✅

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 05:19
Linku:
Makina , Elbasan

Audi A7 3.0 TDI Full Options

16 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 21:42 Makina , Elbasan

ford

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Maj 10:14 Makina , Elbasan

Ford Fiesta 1.6 Automat 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 10:47 Makina , Elbasan

ford

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 10:57 Makina , Elbasan

Ford Fiesta 1.6 2007 Automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 21:26 Makina , Elbasan

okazion

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 10:18 Makina , Elbasan

ford

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 14:14 Makina , Elbasan

ford

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 10:32 Makina , Elbasan

ford

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 12:42 Makina , Elbasan

Okazion Shitet Ford Fiesta

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 10:42 Makina , Elbasan

ford

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 19:55 Makina , Elbasan

ford

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 09:46 Makina , Elbasan

ford

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 02:30 Makina , Elbasan

ford

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 13:12 Makina , Elbasan

ford

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 07:41 Makina , Elbasan

ford

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 01:21 Makina , Elbasan

ford

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 15:05 Makina , Elbasan

Ford fiesta

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Maj 06:38 Makina , Elbasan

ford

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 22:40 Makina , Elbasan

ford

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Maj 04:23 Makina , Elbasan

fodr

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 22:43 Makina , Elbasan

ford 2006

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 18:39 Makina , Elbasan

ford

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Pri 17:08 Makina , Elbasan

Ford fiesta 2011-12

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 16:35 Makina , Elbasan

Makina Me Qera Dergesa Ne Aeroport Cel 0686666681 / 06857487

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 20:25 Makina , Elbasan

Ford fiesta 1.6 2007

07 Pri 12:05 Makina , Elbasan

BMW X1 Look M-Power

23 000 EUR

22 Mar 13:33 Makina , Elbasan

Ford Fiesta 2010 Benzin Gass

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Mar 17:33 Makina , Elbasan

Ford Fiesta | SHITET | ARSYE MOSPËRDORIMI

100 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
13 Mar 22:06 Makina , Elbasan

Ford Fiesta 1.4 Benzin

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 10:56 Makina , Elbasan

Ford fiesta 1.4 benzin-gaz

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Shk 10:35 Makina , Elbasan

Ford Fiesta

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 08:23 Makina , Elbasan

Nisaan Versa

8 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 10:54 Makina , Elbasan

ford

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Shk 16:11 Makina , Elbasan

ford

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Shk 07:45 Makina , Elbasan

ford fiesta 2007

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina ford fiesta | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione