Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Honda Innova Shitet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda Innova | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:00 Të tjera , Berat

Honda Innova

700 EUR

24 Mar 14:45 Të tjera , Tiranë

Honda Innova

1 500 EUR

18 Mar 11:06 Të tjera , Tiranë

HONDA WINNER X 150

10 LEK

11 Mar 20:57 Sportiv , Fier

shitet

800 LEK

10 Mar 02:24 Sportiv , Fier

honda

800 EUR

08 Mar 10:37 Sportiv , Dibër

Shitet

450 LEK

07 Mar 20:12 Të tjera , Tiranë

Honda Supra Blade 110

10 LEK

05 Mar 19:08 Të tjera , Tiranë

HONDA INNOVA FUTURE 125

10 000 LEK

02 Mar 21:30 Të tjera , Tiranë

Honda INNOVA FUTURE 125

100 LEK

10 Dhj 11:46 Skuter , Tiranë

Super cub 125

Viti: 2020
23 Nën 09:47 Të tjera , Vlorë

Motorin gjendje shume te mire

75 000 LEK

17 Nën 18:03 Sportiv , Berat

Honda inova

13 Sht 09:14 Sportiv , Tiranë

Honda innova 125 Injecion

2 700 EUR

Viti: 2008
06 Sht 19:11 Sportiv , Fier

shitet honda

850 EUR

Viti: 2006
26 Korr 11:25 Sportiv , Fier

Honda inova 125

350 EUR

Viti: 2008
15 Korr 23:52 Sportiv , Berat

Honda inova 125 sportiv

600 LEK

Viti: 2010
20 Maj 13:06 Sportiv , Elbasan

Shitet motorr

1 LEK

Viti: 2010
07 Maj 20:29 Të tjera , Përmet

Honda innova

1 000 LEK

Viti: 2012
20 Pri 01:05 Motoçikleta (mbi 50cc) , Lushnjë

Motorri honda

700 LEK

Viti: 2012
15 Pri 14:28 Sportiv , Lushnjë

Honda inova

Viti: 2000
27 Mar 08:43 Sportiv , Lushnjë

Shitet Grupi Honda inova 125

1 LEK

Viti: 2007
16 Mar 16:18 Të tjera , Tepelenë

111111111111

500 EUR

Viti: 2005
09 Mar 00:32 Skuter , Gjirokastër

Honda inova

800 EUR

Viti: 2004
18 Jan 15:01 Sportiv , Fier

Shitet

350 LEK

Viti: 2008
17 Jan 13:33 Sportiv , Tiranë

Honda Innova 125 2005 ne shitje

Viti: 2005
12 Jan 17:05 Sportiv , Vlorë

Honda innova

750 LEK

Viti: 2015
26 Sht 19:04 Sportiv , Lushnjë

Okazion

700 LEK

Viti: 2013
14 Sht 08:39 Të tjera , Elbasan

Honda innova 125

800 EUR

Viti: 2006
28 Gush 10:23 Sportiv , Tiranë

Motorr Karkalec Honda

450 LEK

Viti: 2002
12 Gush 13:01 Sportiv , Berat

Shitet

350 LEK

Viti: 2013
10 Gush 08:29 Skuter , Pogradec

Motorr

1 500 EUR

Viti: 2015
28 Korr 17:56 Të tjera , Berat

Honda 100

350 LEK

Viti: 2016
18 Maj 16:53 Kros/Enduro , Vlorë

Motorr vetëm telefonata serioze

600 LEK

Viti: 2010
18 Maj 16:53 Kros/Enduro , Vlorë

Vetëm telefonata serioze

Viti: 2010
09 Maj 11:09 Kros/Enduro , Vlorë

Shitet HONDA INOVA super okazion

600 LEK

Viti: 2008
08 Maj 16:27 Kros/Enduro , Vlorë

Shitet HONDA INOVA super okazion

600 LEK

Viti: 2007
07 Maj 22:49 Sportiv , Vlorë

...gjjjjjAfy

600 LEK

Viti: 2006
05 Maj 18:21 Sportiv , Vlorë

Vetm telefonata srjoze

600 LEK

Viti: 2006
05 Maj 18:08 Sportiv , Vlorë

Vetm telefonata serjoze

600 LEK

Viti: 2006
05 Maj 17:28 Të tjera , Tiranë

Shitet honda inova

2 100 EUR

Viti: 2011
03 Maj 12:26 Touring , Fier

Honda inova full injection

3 000 EUR

Viti: 2011
24 Mar 14:37 Të tjera , Vlorë

hinda inova 125 injeksion

850 EUR

Viti: 2010
24 Mar 02:47 Sportiv , Fier

Honda

850 EUR

Viti: 2011
24 Shk 01:39 Sportiv , Tiranë

Shes honda inova me injekson motorri esht viti 2008 motorri

1 400 EUR

Viti: 2008
12 Shk 17:38 Sportiv , Tiranë

shitet grup modenas 120cc

200 LEK

Viti: 2017
09 Shk 10:02 Të tjera , Tiranë

Shitet Motorr Honda Innova 2007

2 200 EUR

Viti: 2007

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda Innova | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione